موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    درباره ما

انتخاب دانشگاه وتحصيلات مناسب بطور قطع مهمترين تصميم برای آينده شغلی هر فرد در زندگی است، که نهايتاً بر درآمد آينده، رضايت از شغل، وکيفيت زندگی وی اثر جدی می گذارد.درخواست برای ورود به رشته های تخصصی تجارت ، مهندسی ،حقوق ،پزشکی،و...غيره، در مقاطع تحصيلی کاردانی ، کارشناسی ، کارشناسی ارشد ودکتری انتخابی است که هرکس يکبار در زندگی انجام می دهد ، واحتمال اينکه شما با آزمون وخطا مسير زندگی وآينده شغلی خود را انتخاب کنيد وموفق نيز باشيد، بسيار کم است. لذا برنامه تحصيلی که شما انتخاب میکنيد تأثير مهمی در فرصتهای زندگی شما در آينده خواهد داشت.

این موسسه دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشور انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها، دانشگاه های زبانهای خارجی و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.

ما در تمامی مراحل از مشاوره رایگان قبل از انتخاب کالج يا دانشگاه ، تا اسکان دانشجو با شما بوده و در هیچ مرحله شما را تنها نخواهیم گذاشت.

خدمات ما شامل:

* راهنمائی و مشاوره رايگان جهت اخذ ویزای تحصیلی ( حضوري – تلفني و آنلاين ).

* اخذ پذیرش تحصیلی از کالج ها , دانشگاه ها در دوره های مختلف اعم از کوتاه مدت و طولاني مدت زبان انگليسي عمومي ، تخصصی , IELTS – TOEFL و دوره های کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا.

* ارایه خدمات شامل اخذ پذیرش تحصیلی جهت ادامه تحصیل فارغ اتحصیلان رشته های فنی و مهندسی در انگلستان و مالزي.

*ارایه خدمات شامل اخذ پذیرش تحصیلی جهت ادامه تحصیل فارغ اتحصیلان رشته های علوم انسانی در انگلستان و مالزي.

* تمدید ویزای تحصیلی در انگلستان جهت دانشجویانی است که متقاضی تمدید ویزای تحصیلی در این کشور هستند.

*خدمات اسکان دانشجو شامل تهیه مسکن و سرویس ایاب و ذهاب از فرودگاه.

* آشنا کردن دانشجویان با محیط و پیرامون مکان تحصیل چه در انگلستان با گذاشتن تورهای یک روزه داخل شهر. (هزینه این تورها به عهده ما است).

* از خدمات تخصصی دیگر ما رجیسترشن فارغ التحصیلان رشته های پرستاری و مامائی که دارای مدرک کارشناسی هستند در کشور انگلستان میباشد. پرستاران و ماماهايی که متقاضی کار در انگلستان هستند قبل از اشتغال در انگلستان میبایست در NMC یا Nursing and Midwifery Council رچیستر شوند که شرکت ما نه تنها در زمینه ثبت نام در NMC بلکه در پیدا کردن مراکز درمانی جهت انجام دورهای (ادپتیشن) یا دوره های هماهنگ کننده این عزیزان را یاری خواهد نمود.

لازم به ذکر است که تمامی کالجها ، مدارس و دانشگهاهای مورد قرارداد ما در انگلستان و مالزي توسط شورای فرهنگی و آموزشی بریتانیا و وزارت علوم مالزي تایید شده اند و در ايران نيز توسط وزارت تحقيقات و فن آوري در رتبه خيلي خوب درجه بندي شده اند.

 

به دلیل تنوع رشته های تحصیلی در دوره های کارشناسی ,کارشناسی ارشد و دکترا و اینکه شرایط هر متقاضی منحصر به فرد است خواهشمندیم پس از مطالعه منابع موجود در سايت فرم مشاوره را پر کرده و قبل از مشاوره حضوری خلاصه ای از وضعیت خود را برای ما ارسال نمایید.

ما در تمام مراحل اعزام به خارج از کشور تا اسکان و تثبیت وضعیت و آشنایی با محیط جدید با شما خواهیم بود . با ما هرگز احساس نگرانی از آینده را نخواهید داشت .

باور داریم که سوالاتی از قبل سوالات زیر ممکن است برای هر کدام از عزیزانی که قصد تحصیل در خارج از کشور را دارند پیش بیاید سوالاتی مانند:

از کجا باید شروع کنم؟ کجا می توانم تحصیل کنم؟ چه رشته ای می توانم تحصیل کنم؟ هزینه تحصیل در انگلستان یا مالزی چقدر خواهد بود؟ چه مدارکی مورد نیاز است؟ هزینه های زندگی در این کشورها چگونه است؟ آیا در حین تحصیل حق کار کردن دارم؟ انگلیسی من در چه حدی باید خوب باشد؟ چه مدارکی لازم است؟ شرایط اخذ ویزا چگونه است؟ چه زمانی میتوانم تحصیل خو د را در این کشورها شروع کنم؟ این پروسه از شروع تا اخذ ویزا چقدر طول میکشد؟ چه مدارکی بزای اخذ ویزا نیاز دارم؟ چگونه میتوان کالج و یا دانشگاه خود را انتخاب کنم؟

و سوالاتی از این قبیل...


ما در تمام مراحل اعزام به خارج از کشور تا اسکان و تثبیت وضعیت و آشنایی با محیط جدید با شما خواهیم بود .

با ما هرگز احساس نگرانی از آینده را نخواهید داشت .

اگر تمایل به مشاوره تلفني و يا حضوری دارید، لطفا فرم مشاوره زیر را پر کرده و منتظر ایمیل ما باشید.

  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.