موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    شب سال نو در کوالالامپور

در شب سال نو آسمان کوالالامپور غرق نور شد.

به گزارش توریست مالزی، شب گذشته مردم کوالالامپور و همه آنهایی که در این شهر استوایی بودند فرا رسیدن سال نوی میلادی را با نور و صدا جشن گرفتند، حتی آنهایی که در خانه مانده بودند نیز از آغاز سال نو بی‌خبر نماندند.

بیشترین تجمع مردم برای خوش‌آمدگویی به سال 2013 در میدان مردکا یا استقلال کوالالامپور بود، جایی که به گفته خبرگزاری برناما بیش از 130 هزار نفر در آنجا منتظر فرا رسیدن اولین ثانیه روز اول ژانویه بودند.

مهمترین میهمان میدان مردکا برای جشن سال نو تان سری مهی‌الدین یاسین، معاون نخست وزیر و وزیر آموزش مالزی بود.

این مراسم توسط وزارت ارتباطات و فرهنگ مالزی تدارک دیده شده بود و به طور زنده از تلویزیون مالزی پخش می‌شد.

در پارک کنار مرکز خرید KLCCو در نزدیکی برج‌های دوقلوی پتروناس نیز جمعیتی بیش از 10 هزار نفر از ساعت‌ها قبل تجمع کرده بودند تا آغاز سال نوی میلادی را در کنار یکدیگر جشن بگیرند.

در تامان تاسیک تیتیوانگسا نیز برای جمعیت حاضر برنامه‌های مختلفی تدارک دیده شده بود که از آن جمله می‌توان به برگزاری کنسرت توسط ایستگاه رادیویی KLFMاشاره کرد.

آسمان پوتراجایا نیز شب گذشته درخشان‌تر و رنگین‌تر از همیشه بود و برای جمعیت حاضر در این شهر زیبا برنامه‌های مختلفی تدارک دیده شده بود. برنامه‌های جشن سال نو در پوتراجایا توسط هلدینگ پوتراجایا تدارک دیده شده بود و علاوه بر آتش‌بازی در این شهر نمایشگاه خودرو، هنرهای نمایشی و مسابقه فوتسال نیز در کنار برنامه‌های تفریحی دیگر نظر گرفته شده بود.

این مراسم نیز به طور زنده از تلویزیون مالزی پخش شد.

خیابان بوکیت بینتانگ نیز طبق روال همه ساله شاهد حضور جمعیت کثیری بود که با برف‌های شادی خود را آماده آغاز سال نو می‌کردند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.