موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    سایت جدید املاک و مستغلات مالزی

همزمان با برگزاری نمایشگاه املاک استار سایت جدید این مجموعه با هدف ارائه امکانات برتر جهت خرید، فروش و اجاره املاک راه اندازی شد.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از سایت خبری استار، هفته گذشته همزمان با برگزاری نمایشگاه املاک استار، این مجموعه سایت starproperty.myرا به جویندگان مسکن معرفی کرد.

از نکات مورد توجه این سایت باید به بخش Local Info آن اشاره کرد. در این بخش شما می توانید امکانات موجود در هر منطقه شهری را یافته و وضعیت پارامترهایی نظیر تسهیلات، دسترسی، امکانات تفریحی و ایمنی آن را بررسی نمایید.

خانم 29 ساله ای که به دنبال خرید خانه بود، با اظهار این که در کل سایت را پسندیده و آن را مفید دیده در این باره می گوید:«بخش اطلاعات محلی (Local Info) برای کسانی که آشنایی زیادی با منطقه مورد نظرشان ندارند، بسیار مفید است.»

این بخش به خصوص برای افراد خارجی که به احتمال زیاد شناخت دقیقی از مناطق مختلف ندارند، بسیار کارساز خواهد بود.

همچنین این سایت روند قیمت در هر منطقه را با بهره گیری از مشاوران املاک با تجربه بررسی کرده و احتمالات سود و زیان سرمایه گذاری در مناطق مختلف را به متقاضیان عرضه می کند.

مرد 63 ساله ای که به دنبال اجاره مسکن برای پسرش بود در باره این سایت گفت:« در سایت های زیادی برای مورد اجاره جستجو کردم، ولی تسهیلات این سایت بسیار بهتر و مفیدتر از دیگر نمونه های موجود بود.»

علاوه بر بخش های اطلاعات محلی و روند بازار اخبار مربوط به هر منطقه نیز در دسترس بازدید کنندگان قرار دارد.

همچنین مخاطبان در سایت مربوطه می توانند از به مسائل مربوط به مسکن نظیر دکوراسیون، فنگ شویی و مصاحبه با طراحان و افراد مشهور مرتبط به راحتی د سترسی پیدا کنند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.