موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    مقاله برگزیده در کنفرانس علمی اسلامی ایران و مالزی ارائه شد

دبیر کنفرانس علمی ˈاسلام و جامعه؛ عدالت در اسلامˈ از ارائه 64 مقاله برگزیده محققان ایرانی و مالزیایی در این کنفرانس خبر داد.

محمدرضا حاتمی رییس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت اظهار داشت: براساس توافق های صورت گرفته میان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دانشگاه ˈیو کی امˈ مالزی، کنفرانس علمی ˈاسلام و جامعهˈ از امسال به مدت 15 سال به صورت مشترک میان این دو مرکز علمی پژوهشی برگزار خواهد شد.

وی افزود: اولین کنفرانس که به موضوع ˈعدالت در اسلامˈ‌ اختصاص یافته است که با حضور اندیشمندان ایرانی و مالزیایی در تهران برگزار گردید و کنفرانس بعد نیز سال آینده به میزبانی مالزی برپا خواهد شد.

رییس پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم یادآور شد: بعد از اعلام فراخوان، تعداد 175 چکیده مقاله و 107 اصل مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شد که 82 اصل مقاله توسط پژوهشگران ایرانی و 25 اصل مقاله توسط پژوهشگران مالزیایی تهیه و ارائه شده است.

وی خاطرنشان کرد: آثار ارسالی به کنفرانس علمی ˈعدالت در اسلامˈ در هفت گروه علمی تخصصی حقوق، اقتصاد، علوم اجتماعی، قرآن و حدیث، علوم سیاسی، رسانه و فضای مجازی و فلسفه مورد ارزیابی قرار گرفت.

به گفته حاتمی، براساس رای هیات داوران، تعداد 64 مقاله شامل 16 مقاله خارجی و 28 مقاله داخلی برای ارائه در کنفرانس علمی ˈعدالت در اسلامˈ برگزیده شده اند که 44 مقاله به صورت سخنرانی و 20 مقاله به شکل پوستر در همایش ارائه گردید.

وی ادامه داد:‌ سخنرانی ها و میزگردهای تخصصی در موضوعات علمی هفتگانه همایش در یک سالن اصلی و هشت سالن جنبی دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران اجرا شد.

دبیر اولین کنفرانس ˈاسلام و جامعهˈ‌ تاکید کرد:‌ با وجود اینکه تفاهم نامه برگزاری این سلسله کنفرانس ها میان پژوهشکده مطالعات فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم و دانشگاه ˈیو کی امˈ مالزی رد و بدل شده است اما در نظر داریم زمینه عضویت دیگر مراکز دانشگاهی و علمی این دو کشور و حتی دیگر کشورهای علاقه مند را در این کنفرانس علمی برای سال های آینده فراهم سازیم.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.