موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    گزارش اختصاصی توریست از حضور جکی چان در کوالالامپور

"جکی چان" بازیگر و کارگردان بسیار توانمند سینمای کمدی و رزمی جهان که همگی ما با فیلم‌های او خاطرات شیرینی داریم، روز گذشته به کوالالامپور آمد.

به گزارش خبرنگار توریست مالزی، "جکی چان" 58 ساله که با هدف معرفی و تبلیغ برای فیلم جدید خود با نام "CZ12" به مالزی و کوالالامپور آمده بود، در ابتدا در یک نشست خبری با نمایندگان رسانه‌های مختلفش شرکت کرد و به سوالات آنها پاسخ داد.

"ژانگ لانشین" بازیگر نقش "Bonnie" و "یائو شینگتونگ" بازیگر نقش "کوکو" در فیلم CZ12نیز در این سفر یک روزه جکی چان را همراهی کرده بودند.

یکی از مهمترین موضوعات مطرح شده در این کنفرانس خبری بازنشستگی جکی چان از حضور در فیلم‌های اکشن بود که از سوی او تکذیب شد.

جکی چان در این خصوص گفت: در این خصوص سوء تفاهم شده است. من همچنان فیلم‌های اکشن بازی خواهم کرد اما دیگر مثل سابق نقش‌های اکشن زیادی نخواهم داشت و ترجیح می‌دهم به جای اینکه همه کارها را خودم انجام دهم از جلوه‌های ویژه استفاده کنم زیرا دیگر نمی‌خواهم بیشتر از این آسیب ببینم.

وی این فیلم را یکی از بهترین فیلم‌های دوران حضورش در صنعت سینما دانست و گفت که ساخت این فیلم بیش از هفت سال طول کشیده و بیش از 50 میلیون دلار هزینه داشته است.

جکی چان که لباس‌های روشن و کلاه سفید بر سر داشت در بخش دیگری از این کنفرانس مطبوعاتی اظهار کرد: ساخت و فیلمبرداری این فیلم در بخش‌های مختلف جهان از جمله پکن، شانگهای، تایوان، پاریس، استرالیا، لاتویا و هنگ‌کنگ صورت گرفته است.

وی پرهیجان‌ترین و سخت‌ترین بخش فیلم را مربوط به آغاز فیلم دانست و گفت: در این صحنه‌ها من با لباسی که مه جای آن چرخ داشت باید بر روی سراشیبی یک جاده به صورت خوابیده لیز می‌‌خوردم. وی گفت که برای این امر به مدت 10 روز آموزش می‌دیده است.

پس از پایان کنفرانس خبری، جکی‌ چان در مقابل مرکز خرید تایمز اسکوئر حاضر شد تا با هواداران خود در مالزی دیدار کند، جائیکه در آنجا ایرانیان علاقه‌مند نیز حضور داشتند و هنرپیشه محبوب خود را از نزدیک دیدند.

در مقابل مرکز خرید تایمز اسکوئر و پیش از حضور جکی چان و همراهانش برنام‌های مختلفی تدارک دیده شده بود که از آن جمله می‌توان به اجرای رقص و موسیقی و همچنین اجرای حرکات نمایشی از سوی چندید جوان مالزیایی اشاره کرد.

پایان بخش مراسم حضور جکی چان و همراهانش در سینمای GSCدر مرکز خرید پاویلیون بود و در آنجا نیز جکی چان با هواداران خود دیدار کرده و به برخی از سوال‌های آنها پاسخ داد.

جکی چان همچنین از تمایل شدید خود برای سفر به ایران خبر داد و گفت: من سال‌های زیادی است که تلاش می‌کنم به ایران سفر کنم. من می‌دانم که در ایران و منطقه خاورمیانه طرفداران زیادی دارم و خیلی تلاش کردم تا به آنجا سفر کنم اما مشغله بسیاری دارم.

این هنرپیشه 58 ساله هنگ‌کنگی در حالی که می‌خندید گفت: فقط یک جکی چان وجود دارد و تمام جهان به من نیاز دارد. می‌دانم که اکنون من متعلق به کل جهان هستم!هر وقت زمان آن‌را پیدا کنم به طور یقین به ایران سفر خواهم کرد.

جکی چان در خصوص تمایل برای همکاری با فیلم سازان ایرانی و همچنین میزان آشنایی‌اش با سینمای ایران که سال گذشته جایزه اسکار را هم به دست آورد، گفت: درباره سینمای ایران اطلاع چندانی ندارم. اجازه بدهید اول به ایران سفر کنم و بعد در این خصوص تصمیم‌گیری خواهم کرد.

 
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.