موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    توسعه روابط ایران و مالزی به نفع جهان اسلام است

محمد صادق، سفیر مالزی در تهران ظهر امروز با محمدمهدی زاهدی رئیس گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و مالزی دیدار و گفت‌وگو کرد.

محمدمهدی زاهدی، دراین دیدار جمهوری اسلامی ایران و مالزی را دو کشور توانمند در جهان خواند و افزود: توسعه همکاری‌های دو کشور در زمینه فناوری‌های نوین و مسائل تجاری و اقتصادی علاوه بر تقویت منابع دو جانبه به نفع جهان اسلام خواهد بود.

وی در ادامه با اشاره به نقش گروه‌های دوستی پارلمانی در توسعه روابط دو کشور گفت: گروه دوستی جمهوری اسلامی ایران آمادگی کامل برای همکاری با پارلمان مالزی را دارد و می‌تواند با تقویت و گسترش مناسبات فی‌مابین مانند گردشگری امور تحقیقاتی و پژوهشی، روابط مذهبی و ارتباطات تجاری از طریق اتاق‌های بازرگانی دو کشور، موثر واقع شود.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در پایان این دیدار با انتقاد از تحریم‌های یکجانبه غرب جمهوری اسلامی ایران خواستار همکاری پارلمان‌های دو کشور و بخش خصوصی ایران و مالزی شد.

محمدصادق سفیر مالزی در تهران در ادامه این دیدار گفت: در طول 30 سال گذشته جمهوری اسلامی ایران و مالزی چه در سطح سیاسی و چه در مجامع بین‌المللی و سازمان‌های منطقه‌ای مانند جنبش عدم تعهد و D8 روابط بسیار مستحکمی داشته‌اند و در بسیاری از مسائل بین‌المللی اشتراکات فراوان دارند.

محمدصادق با اشاره به ارتقاء روابط تجاری مالزی با ایران نسبت به گذشته گفت: مهمترین زمینه همکاری‌های دو کشور برای توسعه روابط، ارتباط بیشتر مردم ایران و مردم مالزی است که خوشبختانه در همین زمینه می‌بینیم بسیاری از ایرانیان در مالزی مشغول تحصیل و فعالیت هستند.

در این دیدار عبدالرضا عزیزی، عبدالرحمان رستمیان و علیرضا منظری توکلی از اعضای گروه دوستی پارلمانی جمهوری اسلامی ایران و مالزی نیز حضور داشتند که بصورت جداگانه بر اهمیت ارتقای همکاری‌های دو کشور در سازمان‌های بین‌المللی، امور علمی و پژوهشی و مسائل دارویی و بهداشتی تاکید کردند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.