موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    عشق‌های دروغین در کمین مالزیایی‌ها

مردم مالزی روزانه مبالغ هنگفتی بابت عشق‌های دروغین از دست می‌دهند.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از روزنامه استار، آمارهای منتشره نشان می‌دهد که کلاهبرداری‌های آنلاین روزانه میلیون‌ها رینگیت به مردم مالزی زیان وارد می‌کند و گفته می‌شود که روزانه به طور میانگین سه مالزیایی در دام کلاه‌برداری‌های آنلاین عشقی گرفتار می‌شوند.

پلیس مالزی با انتشار اطلاعیه‌ای عنوان کرده است که به تنهایی در فاصله ماه‌های ژانویه تا سپتامبر سال جاری 375 زن و 238 مرد مالزیایی بیش از 25 میلیون رینگیت از دارایی‌های خود را به سندیکاهای کلاهبرداری‌های آنلاین عشقی باخته‌اند، سندیکاهایی که اغلب آنها توسط آفریقایی‌ها اداره می‌شود.

این در حالی است که پلیس و مسئولان مالزیایی نگران آن هستند که شمار این گونه کلاهبرداری‌ها بیشتر از این باشد و حتی اعتقاد بر این است که رقم واقعی کلاهبرداری‌های عشقی آنلاین سه برابر میزان گزارش شده است.

مهد کمرالدین دین، معاون اداراه جرایم سایبری پلیس فدرال در این خصوص گفت: در سال گذشته میلادی در مجموع 876 مورد کلاهبرداری‌ آنلاین عشقی در مالزی گزارش شد و در این راستا قربانیان 34 میلیون و 170 هزار رینگیت از دست دادند.

وی تصریح کرد: سندیکاهای خلافکار از روش‌های متعددی برای عاشق کردن قربانیان خود استفاده می‌کنند که مهمترین آنها کلاهبرداری از طریق بسته پستی است. در این روش به قربانیان گفته می‌شود که بسته‌ای حاوی هدایای گرانقیمت همچون جواهرات دریافت کرده‌اند اما بسته آنها در گمرک نگهداری می‌شود و برای ترخیص آن باید مبلغی را پرداخت کنند.

این مقام پلیس افزود: برخی از تبهکاران نیز به قربانیان خود می‌گویند که برای ازدواج با آنها به مالزی آمده‌اند. آنها سپس می‌گویند که به محض ورود به مالزی توسط پلیس دستگیر شده‌اند و باید برای آزادیشان مبلغی را پرداخت کنند و از قربانیان خود طلب پول می‌کنند.

وی اظهار کرد: یکی از قربانیان حاضر شده بود تا در ازای آزادی عشق خود از گمرک مالزی 80 هزار رینگیت پرداخت کند.

این مقام از مردم مالزی خواست تا بیشتر مراقب باشند تا در دام چنین کلاهبرداری‌هایی گرفتار نشوند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.