موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    گزارش اختصاصی از حضور جادوگر و مصاحبه مطبوعاتی‌اش در کوالالامپور

علی کریمی یا همان جادوگر فوتبال ایران روز گذشته وارد کوالالامپور شده و در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

به گزارش خبرنگار توریست مالزی، علی کریمی که یکی از سه نامزد نهایی دریافت عنوان برترین فوتبالیست آسیا در سال جاری میلادی است روز گذشته و حوالی ساعت 14 از طریق فرودگاه بین‌المللی کوالالامپور وارد مالزی شد و بلافاصله فرودگاه را به مقصد هتل ماریوت، محل اقامت و همچنین محل برگزاری کنفرانس مطبوعاتی ترک کرد.

طبق اعلام کنفدراسیون فوتبال آسیا در ابتدا قرار بود کنفرانس خبری در ساعت 15 برگزار شود اما به دلیل اینکه علی کریمی در آن زمان نمی‌توانست در کنفرانس حضور داشته باشد این کنفرانس خبری به ساعت 17:30 موکول شد.

رقبای علی کریمی برای دریافت عنوان برترین فوتبالیست سال آسیا "لی کئون هو" از کره جنوبی و "زنگ ژی" از چین هستند و هر دوی این بازیکنان سرشناس در جریان کنفرانس خبری از علی کریمی به عنوان یکی از بازیکنان مطرح آسیا و جهان نام برده و از اینکه در کنار وی قرار داشته و با وی رقابت می‌کنند ابراز خوشحالی کردند، حاتی بازیکن کره‌ای گفت که از بچگی به علی کریمی علاقه داشته و وی را الگوی خود قرار داده است.بازیکن تیم ملی و تیم فوتبال پرسپولیس در این نشست خبری که با حضور نمایندگان رسانه‌های مختلف جهان از کشورهایی نظیر کره جنوبی، سنگاپور، مالزی، ایران، ژاپن و استرالیا برگزار می‌شد، گفت: اینکه در جمع سه نامزد نهایی قرار گرفته‌ام تقدیر بوده است و از این موضوع با توجه به نتایج ضعیف یک سال گذشته متعجب شده‌ام.

وی که هم از سوی دو نامزد دیگر و هم از سوی رسانه‌ها مورد توجه بود، در بخشی از سخنان خود اضافه کرد: معتقد که خدا مرا هم مثل علی دایی بغل کرده است.علی کریمی ابراز امیدواری کرد که فردا شب هر فردی که لیاقتش را دارد به عنوان برترین بازیکن فوتبال آسیا انتخاب شود.

در پایان کنفرانس مطبوعاتی چندین نفر از ایرانیان علاقه‌مند به فوتبال و علی کریمی که خود را به محل کنفرانس خبری رسانده بودند موفق شدند تا با جادوگر عکس‌های یادگاری بگیرند.

مراسم معرفی برترین‌های فوتبال آسیا فردا شب طی مراسمی در هتل ماندارین برگزار خواهد شد و ایران در شش رشته نامزد شده است.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.