موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    بلیت تهران کوالالامپور دو میلیون و صد هزار تومان

نرخ بلیت های خارجی 105 تا 107 درصد افزایش قیمت یافت.

16 آبان سال جاری نرخ بلیت پروازهای داخلی 65 درصد اضافه شدو بامداد چهارشنبه 24 آبان این اتفاق برای پروازهای خارجی نیز افتاد و نرخ بلیت این پروازها بین 105 تا 107 درصد افزایش قیمت یافت.

روزنامه خراسان در چاپ امروز، پنج شنبه خود در صفحه اقتصادی نوشت، روزگذشته هواپيمايي جمهوري اسلامي ايران (هما) با ارسال بخشنامه اي، نرخ بانکي ارزها که بايد توسط واحدهاي هما و دفاتر فروش، آژانس ها، نمايندگي ها و ساير شرکت هاي هواپيمايي در ايران از اول وقت اداري چهارشنبه ۲۴ آبان تا ۳۰ آبان ماه جاري مورد استفاده قرارگيرد را اعلام کرد.

دلیل این افزایش قیمت تغییر محاسبه نرخ بلیت هواپیماها از ارز دولتی به ارز مبادله ای است.

نرخ بليت هاي پروازهاي خارجي تا سه شنبه شب گذشته براساس دلار ۱۲۲۶ توماني محاسبه مي شد که با اين بخشنامه، از بامداد روز گذشته نرخ بليت پروازهاي خارجي براساس نرخ هر دلار ۲۴۹۲ تومان محاسبه مي شود که همان نرخ ارز مبادله اي است. اين نرخ ها به صورت هفتگي اعلام مي شود و براساس نرخ ارز مبادله‌اي ممکن است در هفته آينده نرخ بليت پروازهاي خارجي کمي کاهش يا افزايش يابد.

با این حساب نرخ بلیت هواپیماها شناور خواهد بود و با افزایش و کاهش نرخ ارز مبادله ای دست خوش تغییر خواهد شد.

بر اساس دستورالعمل جدید پرواز تهران-کوالالامپور-تهران که در ارزان ترین وضعیت ممکن پیش از این 850 هزار تومان بود به دو میلیون و صد هزار تومان تغییر نرخ یافت. این در حالی است که به گزارش شاهدان عینی در هفته های جاری ارزان ترین نرخ بلیت هواپیمایی ایران ایر برای پرواز تهران-کوالالامپور-تهران یک میلیون و دویست هزار تومان بوده که با احتساب نرخ جدید، بلیت این مسیر تا دو میلیون و سیصد هزار تومان نیز افزایش خواهد یافت.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.