موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    آغاز مبارزه همه جانبه با رانندگان متخلف

پلیس راهنمایی و رانندگی با همکاری شهرداری، وزارت حمل و نقل، بخش حمل و نقل عمومی، بخش ایمنی جاده و مرکز مطالعات و تحقیقات ایمنی جاده ها سعی در بهبود وضعیت ترافیکی شهر کوالالامپور دارد.

به گزارش توریست مالزی و به نقل از سایت خبری استار، مسئول این پروژه مشترک در پایان اولین نشست به خبرنگارن گفت:« هدف اصلی این عملیات مشترک کاهش ترافیک در مرکز شهر کوالالامپور است.»

وی  در ادامه گفت از جمله خیابان های که بر روی آن ها تمرکز صورت گرفته خیابان های Jalan Tun Tan Cheng Lock, Jalan Sultan, Jalan Tun Perak, Lebuh Ampang, Jalan Pudu, Jalan Bukit Bintang, Jalan Imbi and Jalan Sultan Ismail  می باشد که حضور و توقف وسایل نقلیه در شانه خاکی این خیابان ها باعث بروز ترافیک های بی مورد در آن ها و در نتیجه به وجود آمدن کلاف پیچیده ترافیکی در سطح شهر می شود.

وی اظهار داشت از دیگر موارد مورد بحث، برخورد جدی با وسایل نقلیه غیر قانونی و رانندگان مست در هنگام شب است.

در رابطه با توقف وسایل نقلیه در محل های غیر مجاز، خبرنگار استار با چند عابرپیاده  مصاحبه کرد تا نظر آن ها را نیز دریافت کند.

مرد 65 ساله ای در این باره گفت:« توقف وسایل نقیله به خصوص موتورها در پیاده رو، رفت و آمد عابران پیاده را غیر ممکن می کند و پلیس باید با این گونه پارک های غیرمجاز برخورد کند.»

یک خانم نیز در این باره گفت:« این امر باعث می شود عابران مجبور به گذر از حاشیه خیابان ها شوند که این کار همواره با ترس از کیف قاپ ها همراه است.»

نیروهای پلیس سعی دارند با آموزش درست رانندگان  و برخورد جدی با رانندگان متخلف از بروز چنین تخلفاتی جلوگیری نمایند.

از آغاز این طرح در مجموع 150 راننده متخلف به دلیل جرائمی نظیر استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی، توقف بی مورد و انسداد جاده، داشتن شیشه های رنگی و تاریک و بالاخره عدم داشتن گواهی نامه رانندگی به ادراه مربوطه احضار شده اند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.