موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    شبی با شور و عشق برای ایرانیان مالزی

"شور و عشق" (passion & Love) عنوان نمایشی است از "فیلیپ ونگ"، هنرمند مالزیایی که یک شب از اجرای آن را به ایرانیان ساکن مالزی اختصاص داده است.

به گزارش توریست مالزی این نمایش که در روزهای 9، 10 و 11 نوامبر و با بازی چهار تن از بازیگران مطرح مالزی به نمایش در میآید، نگاه دیگری است به عشق و احساسات بشری با اجرایی نو. "شور و عشق" داستان زنی است با جامه ای سرخ بر تن که مردی را میجوید که به او عشقی واقعی هدیه دهد و مردی که دچار کوررنگی است و قادر نیست جامهای سرخ که آخرین درخواست مادرش است را برایش بیابد. قصه ی بشر و احساسات بشری، قصهی زنان و حکایت شوری که عشق به زندگی‌ها می‌بخشد ...

فیلیپ ونگ (Philip Wong)که بازی‌گر اصلی و تهیه‌کننده این نمایش است در مورد اختصاص دادن یک شب از اجرای نمایش به ایرانیان مالزی که انعکاس خوبی نیز در رسانه‌های این کشور داشته، با اشاره به این که ایرانیان یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های مهاجران مالزی و دارای توان‌مندی‌های زیادی هستند، می‌گوید که ایرانیان از دوستان من هستند و من همیشه می‌خواستم کاری کنم که آن‌ها بیش‌تر وارد فضای هنری مالزی شوند و فکر می‌کنم نمایش یکی از آن زمینه‌هایی است که ایرانیان در آن می‌توانند فعالیت کنند و در نمایش‌های محلی حضور داشته باشند.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=wwydRbokuSE

وی تاکید می‌کند هرچند که زبان نمایش گویاست اما از آن جا که دیالوگ‌ها مهم هستند، برای درک بیشتر آن در این اجرای ویژه زیرنویس به زبان فارسی تهیه شده است.

فیلیب ونگ که از بنیان‌گذاران "جایزه بزرگ هنری آسیا" نیز هست را شاید بتوان نخستین هنرمند و گالری‌دار مالزیایی دانست که به طور جدی به هم کاری و حمایت از هنرمندان ایرانی حوزه هنرهای تجسمی ساکن مالزی برداخته است.

او که گالری آرت سنی (artseni) را از سال  2005 در استار هیل (Starhill) با هدف برگزاری نمایشگاه‌های هنری هنرمندان داخلی و خارجی راه‌اندازی کرده است، از سال 2007 با هنرمندان ایرانی به طور جدی‌تر آشنا شده و بعدها با برگزاری نمایشگاه‌های گروهی برای آنان به هم‌کاری خود با این هنرمندان ادامه داده است.

ارایه آثار چهار هنرمند ایرانی در غرفه آرت سنی در ششمین نمایشگاه بین‌المللی هنر مالزی (Malaysia Art Expo2012)از هم‌کاری‌های اخیر او با جامعه هنری ایرانیان مالزی است.

علاقهمندان می‌توانند برای دیدار از این نمایش در روزهای 9 نوامبر (ساعت 20 )، 10 و 11 نوامبر ( دو اجرا در ساعت های  15 و 20) به سالن Panggung Bandaraya DBKLجنب میدان استقلال شهر کوالالامپور مراجعه کنند.

اجرای دوم (ساعت 20) روز 10 نوامبر نمایش "شور و عشق"، به شب ایرانیان اختصاص یافته است. 
برای دریافت اطلاعات بیشتر به وب سایت این نمایش به آدرس مراجعه نمایید.   

www.passion and love.com.my
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.