موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    پیام آغاز به کار رایزن علمی ایران در مالزی

رایزن علمی جدید ایران در جنوب شرق آسیا با انتشار پیامی از آغاز فعالیت خود در مالزی خبر داد.

به گزارش توریست مالزی، در این پیام آمده است:

با سلام و احترام خدمت همکاران، اساتید ودانشجویان محترم و خانواده‌های بزرگوار آنان، خدای را سپاس گفته که توفیق خدمتگزاری به دانشجویان عزیز و میهن اسلامیمان در این دیار به عنوان رایزن علمی و سرپرست دانشجویان ایرانی در کشورهای جنوب شرق آسیا نصیبم شده است.

بی شک انجام بهینه وظایف محوله در حوزه مسئولیت جز با لطف و عنایت خداوند میسر نخواهد شد و در این راستا پیوسته به الطاف بیکران ربوبیش دل بسته و رضایت او که رضای خلق را نیز بدنبال خواهد داشت مدنظر و دستمایه تلاشمان خواهد بود. در اینجا فرصت را مغتنم شمرده و از زحمات استاد بزرگوار جناب آقای دکتر معماریانی بخاطر همه زحمات و تلاش‌های مستمرشان به سهم خود تشکر و قدردانی نموده و از خداوند بزرگ برایشان آرزوی توفیق و عزت روزافزون مسئلت دارم. خیل مشتاقان کسب علم و معرفت بالقوه و بالفعل موهبتی است که خداوند منان به ایران اسلامیمان ارزانی داشته است و می‌بایست از این فرصت و سرمایه گرانقدر در جهت تقویت پایه‌های علمی و فرهنگی و نهایتا رشد و توسعه و بالندگی همه جانبه کشور اسلامیمان و رسیدن به اهداف سند چشم انداز و بلکه فراتر از آن بهره جست. استقلال کشور و عزت و شرف ما حکم می‌کند که در این راستا، دست به دست یکدیگر داده و با صبر و بردباری مشکلات احتمالی پیش رو را به امید رسیدن به آینده‌ای روشن رفع و پشت سربگذاریم. شکی نیست با استعانت از خداوند متعال، وفاق، همدلی، تعامل و معاضدت مسائل و مشکلات مرتفع و آرمانهای پاک خود را که پاداش تلاش و صبرمان است، محقق خواهیم کرد.

انشاءا… تلاش خواهم نمود ضمن همفکری و برقراری تعامل سازنده با همکاران بزرگوار در سفارت، بخش کنسولی، رایزنی فرهنگی، وزارتین علوم، تحقیقات و فناوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همفکری و راهنمایی اساتید محترم ایرانی، اعضا محترم هیات مذهبی و انجمن‌های علمی و فرهنگی بتوانم وظیفه خطیر خدمتگزاری را به انجام برسانم. از کلیه عزیزان فرهیخته تقاضا می‌شود از نقطه نظرات ارزشمند خودشان ما را بهره مند سازند. توفیق و عزت همگان را از خداوند متعال  خواستارم.

با آرزوی توفیق

حسن تاجیک
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.