Study4Iranian دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    وام املاک مالزی حتی بدون ویزا و اقامت

دلایل مختلفی خر یداران بین المللی را به سرمایه گذاری در املاک مالزی تشویق می کند. امنیت سرمایه گذاری و ...


دلایل مختلفی خریداران بین المللی را به سرمایه گذاری در املاک مالزی تشویق می کند. امنیت سرمایه گذاری و مالکیت واقعی، تنوع طراحی و امکانات پیشرفته، محیط امن و دوستانه جامعه مالزی، رشد مستمر ارزش املاک، ثبات و رشد نرخ برابری رینگیت در برابر دلار یورو و پوند، تسهیلات بانکی جذاب و از همه مهمتر قیمت مناسب را می توان بارزترین دلایل مشارکت گسترده خریداران خارجی در املاک مالزی دانست.

 

اما تسهیلات مالی ، فاینانس یا وام برای خرید انواع املاک در مالزی همیشه مانعی پیش روی خریداران ایرانی بوده است. در این میان دارندگان اقامت مالزی خانه دوم البته استثنا بوده اند با توجه به شهرت و نفوذ گروه ایران مالزی به عنوان بزرگترین گروه مهاجرتی در کشور مالزی تا کنون برای 100 درصد دارندگان اقامت خانه دوم که مایل به خرید املاک ساخته شده بودند وام های مختلف تا سقف 88 درصد دریافت کرده ایم.

    اما خریداران ایرانی که دارای انواع دیگر ویزای مالزی هستند یا ویزا و اقامت ندارند بخت چندانی برای استفاده از وام های املاک مالزی نداشته اند.

 

علیرقم ایجاد محدودیت های گسترده تر علیه امتیازات شهروندان ایرانی برای امور مالی و بانکی که ناشی از تحریم های ناعادلانه علیه کشورمان است. با تلاش گسترده که از سال قبل برنامه ریزی و آزموده شده است، از ابتدای سال 2012 پکیج های وام املاک به صورت زیر قابل ارایه است:

 

    شرایط وام املاک مالزی با توجه به نوع ویزا


 
دارندگان اقامت خانه دوم MM2H:

- می توانند تا سقف 85 درصد وام با بهره حداکثر 6.2 درصد سالانه و بازپرداخت حد اکثر 20 سال برخوردار شوند. اگر این دسته از متقاضیان اقامت خود را از طریق گروه ایران مالزی دریافت کرده باشند از تخفیف قابل توجهی هزینه های دریافت وام که حتی بیش از کل مبلغ کارمزد دریافت اقامت است بهره مند خواهند شد.

 
دارندگان ویزای کار، ویزای  تجاری مالزی  یا Expatriate Pass

 

- این دسته از خریداران املاک می توانند با توجه به شرایط مختلف از وام املاک تا سقف 75 درصد برخوردار شوند.

 
وام املاک حتی بدون ویزا:

برای بسیاری از سرمایه گذاران خارجی به دلایل کاری یا خانوادگی امکان اقامت در مالزی وجود ندارد. این دسته از علاقمندان ایرانی که مایلند به دلیل تقویت ارزش پول خود و پس اندازی با بازدهی و ثبات بالا در مالزی ملک بخرند اما نمی خواهند در این کشور اقامت کنند تاکنون برای استفاده از وام و تسهیلات بانکی می بایست ابتدا برای دریافت اقامت اقدام می کردند که همین امر بخشی از سرمایه آنها را درگیر میکرد.

اما با برنامه ریزی جدید حتی بدون داشتن اقامت مالزی برای خرید املاک مسکونی و تجاری تا سقف 60 درصد وام برای افرادی که اقامت مالزی را دارا نیستند قابل دریافت است.


به نقل از: mm2h.ir
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.