Study4Iranian دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    تلاش اعضای آ.سه.آن در ایجاد قطب گردشگری

کشورهای عضو اتحادیه «آ.سه.آن» (جنوب شرق آسیا) با تشکیل این اتحادیه تلاش کرده‌اند توسعه اقتصادی خود را در سایه حرکت‌های هماهنگ در قالب این اتحادیه سرعت ببخشند.


به گزارش مهر، ظرفیت‌ها و قابلیت‌های طبیعی در این منطقه برای جذب گردش‌گران خارجی و هزینه‌های کم‌تر برای گردش‌گران در مقایسه با دیگر مقاصد گردش‌گری در دیگر نقاط جهان، جای‌گاه صنعت گردش‌گری را در میان مولفه‌های اقتصادی کشورهای جنوب شرق آسیا برجسته‌تر کرده است.

به همین منظور و در برنامه ریزی منسجمی که در مقایسه با دیگر نقاط جهان و تجربه مشترک کشورهای یک منطقه در توسعه صنعت گردش‌گری منحصربه فرد محسوب می‌شود، کشورهای ‌عضو «آ.سه.آن» هرساله نشستی را با حضور وزرای گردش‌گری و نمایندگان کشورهای عضو این اتحادیه و هم‌چنین فعالان این صنعت برگزار می‌کنند.

این نشست با نام (ASEAN Tourism Forum) هر سال به میزبانی یکی از کشورهای عضو این اتحادیه برگزار می‌شود و نشست سال ۲۰۱۲ از ۱۲ تا ۱۶ ژانویه به میزبانی اندونزی در شهر مانادو  برگزار می‌شود.

وزیر گردش‌گری اندونزی به عنوان کشور میزبان در پیام خود به نشست ATF 2012 بر اهمیت گردش‌گری در کانون فعالیت‌های اقتصادی منطقه به ویژه اندونزی اشاره کرده و از طبیعت‌گردی به عنوان یکی از مولفه‌های مهم گردش‌گری یاد کرده است.

ماری الکا پانگستو، نشست ATF 2012  را مهم‌ترین روی‌داد معتبر گردش‌گری در میان کشورهای «آ.سه.آن» دانسته و از کشورهای عضو خواسته با توسعه هم‌کاری‌ها در جهت تسهیل توسعه اقتصادی و هم‌چنین حفاظت از محیط زیست تلاش کنند.

نشست ATF 2012 پس از ۳۱ سال برگزاری مرتب سالیانه که در سال ۱۹۸۱ از مالزی آغاز شده، برگزار می‌شود و انتظار می‌رود هزار و ۶۰۰ خریدار عمده بین‌المللی از بسته‌های مسافرتی ‌نمایش‌گاه جانبی این نشست بازدید کنند.


جنوب شرق آسیا ترکیبی از ملت‌ها و فرهنگ‌ها و مردمی است که با هم‌زیستی هماهنگ تضاد سنت و مدرنیته راپشت‌سر گذاشتند و این منطقه توانسته است گردش‌گران زیادی را از سراسر جهان به خود جذب کند.

تعهد کشورهای آ.سه.آن به حفظ هویت مشترک منطقه‌ای، انگیزه‌ای قوی و در تمام ابعاد برای توسعه صنعت گردش‌گری ایجاد کرده است به طوری که ۱۰ کشور آ.سه.آن به عنوان یک جامعه مقصد محسوب می‌شوند.

بر اساس آمار منتشر شده توسط دبیرخانه اتحادیه آسه آن میزان گردش‌گران خارجی وارد شده به کشورهای عضو این اتحادیه در سال ۲۰۱۰ به بیش از ۷۳ میلیون گردش‌گر رسیده است.

میزان گردش‌گران ورودی به کشورهای عضو آ.سه.آن در سال ۲۰۱۰ رشد خوبی داشته است به طوری که در سال‌های ۲۰۰۸ و ۲۰۰۹ رقم تقریبی ۶۵ میلیون گردش‌گر تکرار شده است.

نکته قابل توجه در آمارهای اعلام شده، پیش‌تاز بودن کشور مالزی نخستین میزبان نشست ATF و ابداع‌کننده حرکت هماهنگ توسعه صنعت گردش‌گری در این منطقه در جذب گردش‌گر در میان دیگر کشورهای عضو آ.سه.آن است.

کشورهای مالزی، اندونزی، سنگاپور، تایلند، برونئی، ویتنام، فیلیپین، کامبوج، میانمار و لائوس، ۱۰ کشور عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا آ.سه.آن هستند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.