Study4Iranian دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    جمعیت دانشجویان ایرانی مالزی

سفیر ایران در مالزی گفت: 20 هزار دانشجو و دانش‌آموز ایرانی در مراکز آموزشی مالزی تحصیل می‌کنند.


محمد مهدی زاهدی اظهار کرد: بعد از انتخابات ریاست جمهوری در سال 88 و ایجاد شائبه تقلب در انتخابات فضای منفی در مالزی دامن زده شده بود.

‌وی با بیان اینکه زمانی که به سفارت ایران در مالزی رفتم، جو مناسبی وجود نداشت، افزود: سفیر ایران در مالزی بازنشسته و خلاء مدیریتی در سفارتخانه ایران در این کشور ایجاد شده بود.

زاهدی با اشاره به اینکه پیوند جامعه ایرانی با سفارت ایران در مالزی قطع شده بود، خاطرنشان کرد: طی دو سال اخیر فضای مطلوب و ارتباط تنگاتنگی با جامعه ایرانی در مالزی به وسیله رایزن‌های ایرانی و فرهنگی ایجاد شده است.

وی بیان داشت: با همکاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، مدیران دانشگاه‌های کشور و رئیس سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برنامه‌های فرهنگی مناسبی برای ایرانیان مقیم مالزی اجرا شده است.

زاهدی عنوان کرد: اعتمادسازی بین ایرانیان مقیم مالزی انجام شده است به طوری که بیشتر آنها سفارت را قبول دارند و به طرق مختلف با این نهاد ارتباط برقرار می‌کنند.

وی تصریح کرد: حضور پرشور ایرانیان مقیم مالزی در آیین ماه محرم سال جاری و به ویژه تاسوعا و عاشورا نشان‌دهنده اعتماد به سفارت جمهوری اسلامی است.

زاهدی از شرکت 4 هزار ایرانی در آیین 22 بهمن در سال گذشته در کشور مالزی خبر داد.

وی افزود: 80 هزار ایرانی در مالزی زندگی می‌کنند که از این تعداد 14 هزار نفر دانشجو و حدود 6 هزار نفر دانش‌آموز هستند.

زاهدی ابراز داشت: از مجموع 14 هزار دانشجوی ایرانی در مالزی 3 هزار نفر در مقطع دکترا، 4 هزار نفر در مقطع کارشناسی ارشد و بقیه در دوره کارشناسی تحصیل می‌کنند.

وی تصریح کرد: جامعه دانشجویی به ویژه دوره‌های تحصیلات تکمیلی قوی‌ترین دانشجویان خارجی در مالزی در زمینه تولیدات علمی و فناوری هستند. 

زاهدی با بیان اینکه استادان دانشگاه‌های مالزی همیشه به تیز هوشی دانشجویان ایرانی اذعان دارند، گفت: باید از این ظرفیت علمی به خوبی برای حل نیازهای علمی کشور و مباحث فناوری استفاده شود و به این دانشجویان بورس‌های داخل کشور داده شود.


به نقل از: mm2h.ir
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.