Study4Iranian دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    آی کافی سایت تخصصی قهوه و کافی شاپ ها

راه اندازی سایت آی کافی در ارتباط با قهوه و موضوعات مرتبط توسط چند مالزی نشین


سایت آی کافی icoff.ee/fa یک مرجع تخصصی و کامل برای معرفی همه اطلاعاتی است که به قهوه مربوط است ٬ معرفی انواع قهوه٬ انواع نوشیدنی گرم یا سرد ٬ شیوه های فرآوری ٬ تهیه یا دم کردن انواع قهوه و محصولات مرتبط٬ ابزار تهیه انواع قهوه٬ فرآورده های مرتبط با پودر قهوه٬ معرفی کافی شاپ ها و گزارش و نقد محصولات و کافی شاپ ها٬ معرفی منابع مختلف اطلاعاتی و تجاری از جمله برند ها٬  تولید کنندگان٬ تجارت و حتی وبلاگ های مرتبط با قهوه از جمله اهدافی هستند که صفا هراتیان مالک و موسس برند آی کافی در گفتگو با ایران مالزی به آنها اشاره کرد.

صفا هراتیان برای مالزی نشینان چهره ای آشنا است٬ صفا ضمن آنکه دوره تحصیلی کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه یو تی ام مالزی گذرانده است٬ از ابتدای برنامه ریزی و انتشار ماهنامه مونوریل از اعضای ثابت شورای سردبیری و از شماره پنج  مدیر تحریریه ماهنامه مونوریل بوده است. صفا همچنین در تحریریه مونوریل مقالات٬ گزارشات و مصاحبه های مختلفی انجام داده  که مهمترین آنها مطالب مرتبط با موسیقی با برچسب کافه موسیقی بوده است.

اما صفا٬ تنها همکار مونوریل نیست که در ابتکار و راه اندازی آی کافی نقش داشته است٬ احسان جمالی٬  نویسنده ٬ عکاس و دبیر کلوب عکس مونوریل نیز از مدیران آی کافی است و مدیر فنی و وب مستر این سایت است. نام رامین ندافی نیز که نویسنده تعدادی از حکایت واره های مونوریل با برچسب حرف است در میان نویسندگان آی کافی به چشم می خورد.

آی کافی ضمن آنکه نمونه ای از روزنامه نگاری تخصصی محسوب می شود موضوع نابی را برای اطلاع رسانی انتخاب کرده که تمرکز بر مفهوم قهوه٬ یعنی  نوشیدنی مورد علاقه و بخشی از زندگی روزمره میلیارد ها انسان است.

    شاید در روزمرگی زندگی٬ تصویر قهوه آنقدر به چشم ما نزدیک باشد که مفهوم گسترده و ژرف آن به چشم نیاید ولی آی کافی برای پرداختن به همین مفهوم است مفهومی که با شور٬ گرما٬ دوستی ٬گفتگو و تفکر معجونی دلچسب و در هم آمیخته است.

شاید از همین رو زیر-تیتر سایت آی کافی این جمله است: قهوه آدم ها را به هم نزدیکتر می کند.

آی کافی به ظاهر برنامه های زیادی برای جلب مشارکت علاقمندان به نوشتن درباره قهوه و خاطرات قهوه خانه ها و کافی شاپ ها دارد علاقمندان می توانند مطالب خود را برای این سایت ارسال دارند.

راه اندازی آی کافی مورد توجه کم نظیر وبلاگ نویسان قرار گرفته است و حضور این سایت در سومیا نیز پررنگ است و کاربران  این سایت می توانند به پروفایل ها و صفحات آی کافی در فیس بوک ٬ تویتتر٬ یوتیوب و ... دسترسی یابند.

آی کافی سایت فارسی را بر روی زیردامنه http://icoff.ee/fa قرارداده است که می توان نتیجه گرفت بر دامنه اصلی این سایت یعنی http://icoff.ee به حتم برنامه راه اندازی سایتی مرتبط با قهوهبه زبان انگلیسی در دست بررسی یا اجراست. موضوع کار این سایت و دامین استثنایی آن بی شک دست تیم آی کافی را برای اجرا برنامه های متنوع باز می گذارد و این نکته چشم انداز روشنی را بر آینده این سایت ترسیم می کند.

    از منظر دیگر خلق و ابتکار تاسیس چنین سایتی امتیاز مثبت و اعتباری برای همه مالزی نشینان است.

ایرانیان مالزی که در سالهای نخست ورود خود رسانه های محلی را تاسیس کردند امروز با رشد و موفقیت خدماتی عرضه می دارند که مورد توجه و استفاده همه فارسی زبانان قرار می گیرد. سایت هایی نظیر کارزیلا یا آی کافی  را می بایست از این دست به حساب آورد٬ سایت هایی که فارسی هستند و جامعه مخاطبان آنها فارسی زبان های ساکن کشور های مختلف می باشند٬  به یقین بیشترین کاربران آنها از ایران هستند و بیشترین خدماتشان مورد استفاده هموطنان داخل کشور قرار می گیرد٬ اما شهر محل تولدشان کوالالامپور است.

همکاران ماهنامه مونوریل و گروه ایران مالزی نیز برای  دست اندرکاران سایت آی کافی  آرزوی موفقیت و بهروزی دارند.


منبع: mm2h.ir

  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.