موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    داستان خرسهای مقابل پاویلیون

اگر این روزها از خیابان بوکیت بینتانگ عبور کرده باشید، حتما متوجه تعداد انبوهی از مجسمه‌های خرسی رنگارنگ‌ شده‌اید که در مقابل مرکز خرید پاویلیون قرار داده شده‌‌اند، و اما داستان این خرس‌ها چیست؟

 این خرس‌ها مجموعه‌ مجسمه‌هایی هستند که United Buddy Bearsنام دارند و برای اولین بار در سال 2002در شهر برلین آلمان به نمایش گذاشته شدند.

این خرس‌ها پیام‌آور صلح، درک بین‌المللی و تحمل در میان کشورها، فرهنگ‌ها و مذاهب مختلف جهان هستند و هر کدام از آنها متعلق به یک کشور است.

اینک در مقابل مرکز خرید پاویلیون 143 خرس با ارتفاع حدود 2 متر قرار داده شده‌اند که بر روی هر کدام از آنها پرچم یک کشور نصب شده است و نقاشی‌های روی آنها توسط هنرمندانی بین‌المللی از همان کشور انجام شده است که نشان دهنده فرهنگ و رسوم آن کشور است.

مراسم رونمایی از این خرس‌های زیبا در روز نهم ماه جاری میلادی(دسامبر) و با حضور شهردار کوالالامپور، رییس توریسم مالزی و خالقان این مجسمه‌ها برگزار شد.

تعداد این خرس‌ها 143 عدد و نشان دهنده 143 کشور عضو سازمان ملل بوده از جنس فایبرگلاس ساخته شده‌اند. قرار است این خرس‌ها تا روز 15 فوریه سال آینده میلادی در مقابل پاویلیون به نمایش گذاشته شوند.

کلاوس و اول هرلیتز دو هنرمند آلمانی هستند که این خرس‌ها را در سال 2001 خلق کردند و تور جهانی این خرس‌ها از ژوئن سال 2002 در برلین آغاز شد.

این خرس‌ها تا کنون به پنج قاره جهان سفر کرده‌اند و مالزی بیست و سومین کشوری به شمار می‌رود که میزبان این خرس‌ها است.

شعار تور جهانی United Buddy bears"هنر تحمل و بردباری" است و هدف از آن اشاعه پیام صلح، دوستی و درک بین‌المللی و همچنین جمع آوری کمک‌های مردمی برای سازمان‌های خیریه کودکان در کشورهای مختلف جهان اعلام شده است.

یکی از سازماندهندگان این تور در مالزی گفت: هر خرس کاری هنرمندانه و پیامی شفاف است. هر کدام از این خرس‌ها نشان‌دهنده فرهنگ، تاریخ، آداب و سنن و شخصیت یک کشور بودهو از طراحی‌های منحصر به فردی برخوردارند.

خرس‌ها در کنار یکدیگر طوری قرار می‌گیرند که گویا دست در دست یکدیگر دارند و این نشان‌دهنده اتحاد کشورهای جهان است.

touristmy.com
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.