موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    جشن فرهنگ بین المللی در دانشگاه UKM

جشنواره بین المللی فرهنگها در دانشگاه ملی مالزی برگزار شد طی مراسمی که شب گذشته در دانشگاه یوکی ام یا دانشگا...


جشنواره بین المللی فرهنگها در دانشگاه ملی مالزی برگزار شد


طی مراسمی که شب گذشته در دانشگاه یوکی ام یا دانشگاه ملی مالزی برگزار گردید، دانشجویان هنرمند از شش کشور ایران، یمن، فلسطین، اندونزی، چین و بنگلادش به معرفی هنرهای بومی و فرهنگ خود پرداختند.


در این مراسم که با استقبال و حضور فراوان علاقمندان به هنر برگزار شد، معاون دانشجویی دانشگاه یوکی ام پروفسور عثمان کریم ضمن خیر مقدم به حضار از حرکت رو به رشد این دانشگاه در جهت گسترش ملیتها و تنوع بخشی هرچه بیشتر به دانشجویان بین المللی دانشگاه یوکی ام خبر داد.
در این برنامه کشور ایران ضمن نمایش فیلم زیبایی از اماکن دیدنی و مشاهیر و هنر ایران، آوازی از گروه مستان با عنوان "ایران سرای من" را به نمایش گذاشت و در ادامه گروه موسیقی چکاوک به اجرای سه قطعه موسیقی سنتی و ملی ایرانی پرداخت.


در ادامه کشورهای دیگر به ارائه هنرهای بومی و سنتی خود پرداختند و پایان برنامه نیز با رقص سنتی یک گروه حرفه ای از کشور میزبان مالزی همراه شد.


نکته جالب در خصوص این برنامه اجرای برنامه ریزی شده و زیبای دانشجویان کشور چین بود که در مدت محدود خود، ضمن نمایش فیلمی از دیدنیهای کشور چین، به معرفی لباس های محلی، رقص سنتی، هنرهای دستی کشور چین و معرفی نقاشی و خوشنویسی چینی پرداختند. در پایان نیز تابلوی خوشنویسی شده ای که در سالن و در مقابل دیدگان حضار آماده شد، به پروفسور عثمان کریم که تا پایان برنامه در سالن حضور داشت تقدیم شد.


گرداندن پرچم ایران توسط یکی از دانشجویان ایرانی که با ابراز احساسات شدید حضار توام شد نیز از دیگر نکات دیدنی این جشنواره بود.
کشور یمن تنها با نمایش یک فیلم و کشور فلسطین با اجرای یک رقص چهار نفره در این مراسم شرکت کرده بودند.

ویدیو یکی از آثار گروه مستان:

http://www.youtube.com/watch?v=QFodPVF8lgA
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.