موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    گفتگو با هنرمند ایرانی در تلویزیون مالزی

پوسترهای یک هنرمند گرافیست ایرانی در مرکز هنری کِی اِل پَک کوالالامپور به نمایش درآمد.

روز هشتم آگوست مرکز هنری کِی اِل پَک با حضور جمعی از علاقمندان و بازدیدکنندگان شاهد افتتاح نمایشگاه انفرادی هنرمند گرافیست ایرانی، کوروش بِیگ‌پور بود.


این نمایشگاه که تراژدی نام دارد به موضوع نمایش‌های تراژدی شکسپیر، نمایشنامه‌نویس شهیر قرن 16-17 میلادی اختصاص دارد.


بیگ‌پور که دانشجوی دانشگاه "لیم کوک وینگ" در مقطع کارشناسی ارشد می‌باشد ده اثر در قالب پوسترِ نمایش‌هایِ شکسپیر را در این نمایشگاه به نمایش گذارده است. او که دغدغه اصلی خود در زمینه گرافیک را فعالیت روی خط فارسی عنوان می‌کند و بسیار به تایپوگرافی علاقمند است موضوع این نمایشگاه را یکی از تجربه هایی می‌داند که با حضور در مالزی امکان اجرای آن را یافته است.


بیگ پور پیش از این و در ایران و برخی کشورهای دیگر نیز در چندین نمایشگاه پوستر آثارش به نمایش عمومی درآمده است. او که در زمینه انتشارات و امور گرافیک فعال بوده است فضا و امکانات موجود در مالزی را برای انجام و ارائه پروژه‌ها و کارهای هنری مطلوب می‌داند اما در عین حال و از بُعد گرافیکی آنچه در نشریات فارسی زبان مالزی ارائه می‌شود را شایسته جامعه ایرانی نمی‌داند.


خبر نمایشگاه بیگ‌پور که از سوی مسئولان برگزاری نمایشگاه در سایت آن و چند رسانه دیگر مالزیایی اعلام شده بود مورد توجه کانال 7 مالزی قرار گرفته است و چند روز قبل از افتتاح نمایشگاه برنامه صبحگاهی این شبکه (Breakfast show) با دعوت از بیگ‌پور مصاحبه‌ای با او انجام داده‌اند که گوشه‌هایی از آن را در ویدئو زیر می‌توانید مشاهده کنید.

این نمایشگاه تا تاریخ 21 آگوست 2010 در مرکز هنری کِی اِل پَک دایر می‌باشد.

نشانی
Klpac,Performing Art Center,Sentul Park, Jalan Strachan Off Jalan Ipoh, 51100 Kuala Lumpur, Malaysia

عکس های نمایشگاه

 

 

عکس و گزارش: آناهیتا غضنفری 

گفتگو با کوروش بیگ پور در برنامه ی صبحگاهی مالزی
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.