موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    رتبه‌بندی جدید دانشگاه‌های مالزی

 

رتبه‌بندی جدید دانشگاه‌های مالزی اعلام شد و بر این اساس دانشگاه یو‌اس‌ام در مکان اول جای گرفت.


به گزارش توریست، بر اساس جدیدترین رتبه‌بندی انجام شده از دانشگاه‌های سراسر جهان، دانشگاه یو‌اس‌ام مالزی به عنوان دانشگاه برتر مالزی انتخاب شده است. رتبه این دانشگاه در میان دانشگاه‌های سراسر جهان 629 و در میان دانشگاه‌های برتر آسیا 80 اعلام شده است. پس از دانشگاه یو‌اس‌ام، نوبت به دانشگاه یو‌تی‌ام می‌رسد که با رتبه جهانی 694 و رتبه آسیایی 98 در مکان دوم دانشگاه‌های مالزی قرار بگیرد. دانشگاه‌های یو‌کی‌ام، یو‌پی‌ام، یو‌ام و یو‌ام‌پی نیز به ترتیب در مکان‌های سوم تا ششم برترین دانشگاه‌های مالزی قرار دارند و رتبه جهانی این دانشگاه‌ها به ترتیب 731، 771، 788 و 995 عنوان شده است. برترین دانشگاه خصوصی مالزی نیز دانشگاه مولتی‌مدیا است که پس از دانشگاه‌های دولتی مالزی در مکان هفتم قرار گرفته و رتبه جهانی این دانشگاه نیز 1126 است. دانشگاه‌های یونیورسیتی تکنولوژی مارا، سونیورسیتی مالیزیا پهنگ، دانشگاه بین‌المللی اسلامی مالزی و یو‌یو‌ام در مکان‌های بعدی قرار دارند. در میان دانشگاه‌های برتر جهان موسسه تکنولوژی ماساچوست مکان اول را در اختیار داشته و پس از آن دانشگاه‌های هاروارد، استنفورد و کالیفرنیا برکلی مکان‌های بعدی را به خود اختصاص داده‌‌اند. در صدر لیست دانشگاه‌های برتر ایران نیز می‌توان به ترتیب نام دانشگاه تهران، دانشگاه فردوسی مشهد، دانشگاه علوم پزشکی دانشگاه تهران و دانشگاه علوم پزشکی شیراز را ملاحظه کرد. برای مشاهده لیست کامل دانشگاه‌های برتر جهان، آسیا و مالزی به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.topstudylinks.com/Top-Universities-in-the-World.aspx

منبع: توريست آنلاين
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.