موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
     اولین جشنواره فیلم‌های تجربی کوالالامپور

این جشنواره‌ی بین‌المللی با حضور فیلم‌هایی از کشورهای مختلف دنیا در پایتخت مالزی برپا می‌شود.

به نقل از وب‌سایت گالری "آنِکس" این جشنواره در دو بخش "آثار مهمان" و "آثار ارسالی" به ارائه‌ی فیلم‌های سینمای تجربی می‌پردازد. در بخش "آثار‌مهمان" فیلم‌های منتخبی از کشورهای فیلیپین، اندونزی، تایوان و مالزی نمایش و پس از آن مورد بحث و نقد قرار می‌گیرد. در بخش "آثار‌ارسالی"، 180 فیلم از کشورهای ژاپن،  چین، آمریکا، کانادا، کشورهای منطقه‌ی جنوب‌شرق‌آسیا و کشورهای اروپایی نمایش داده می‌شود.

اولین جشنواره‌ی سینمای تجربی کوالالامپور با هدف شفاف‌سازی از ابهامات رایج در زمینه‌ی ژانر سینمای تجربی و تلاش در جهت ارتقای سطح کیفی این سینما برگزار می‌شود.


علاقمندان می‌توانند از تاریخ 22 تا 24 اکتبر به گالری "انِکس" واقع در مرکز خرید "سنترال مارکت" کوالالامپور مراجعه کنند. بهای ورودیه به صورت روزانه 12رینگت و یا برای هر نمایش فیلم 5رینگت اعلام شده است. برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ ویژه ی این جشنواره که به معرفی فیلم ها می پردازد مراجعه کنید.

برنامه‌ی جشنواره

جمعه 22 اکتبر
7:30عصر: افتتاحیه و پذیرایی
8:30 عصر: آثار ارسالی (بخش 1)

شنبه 23 اکتبر
2 بعداز ظهر: آثار ارسالی (بخش 2)
4:30 بعدازظهر: بحث و گفتگو درباره‌ی سینمای تجربی در مالزی و جنوب شرق آسیا
7:30 بعدازظهر: آثار مهمان (بخش اول) – فیلم‌های سینمای تجربی کشور فیلیپین

یکشنبه 24 اکتبر
2 بعدازظهر: آثار ارسالی (بخش 3)
4:30 بعدازظهر: آثار مهمان (بخش 2) - فیلم های سینمای تجربی کشور تایوان
7:30 بعدازظهر: آثار مهمان (بخش 3)- فیلم های سینمای تجربی کشور اندونزی


دوشنبه 25 اکتبر
مراسم اختتامیه این جشنواره ساعت 8 شب در سالن اجتماعات دانشگاه HELP برگزار می‌شود. در این مراسم منتخبی از فیلم‌های سینمای تجربی کشور مالزی نمایش داده می‌شود.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.