موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
     مالزی دانشگاه های خارجی خود را گسترش می دهد

چندین دانشگاه در انگلستان و ایالات متحده علاقه خو د را به تاسیس یک شعبه در مالزى بیان کرده‌اند.

 به گزارش کانون فارغ التحصیلان  دانشگاه آزاد اسلامی www.aiau.ir به نقل از برناما خبرگزاری رسمی مالزی،  سری محمد خالد نورالدین  وزیرتعلیمات عالی مالزی اعلام کرد تاکنون، سه دانشگاه از استرالیا و یک از انگلستان شعبه شان  را در مالزى تأسیس کرده اند.

  یک دانشگاه‌هاى استرالیایى در سان وی باندر،  یک دانشگاه تکنولوژى و فنون در ایالت ساراواک،دانشگاه تکنولوژى( سواین بورن)  در کوچینگ ساراواک و دانشگاه ناتینگهام  ایالت سلنگور خالد همچنین از تمایل چین و هند برای تاسیس شعب دانشگاهی در مالزی خبر داد و گفت مخصوصا وزیر تعلیمات عالی چین که مشخصا از تمایل دولت چین به گسترش این همکاری ها با کشورهای عضو آس آن خبر داده است.

  وی در مورد دانشگاههای هندی نیز جزئیات خبر را منوط به بازدید نخست وزیر هند مان موهان سینگ از مالزی کرد که قرار است در اواخر اکتبر انجام شود.

   خالد نورالدین این اقدامات را بخشی از برنامه بلند مدت دولتمردان مالزی دانست که تمایل دارند مالزی به زودی تبدیل به یک محیط  مناسب برای توسعه دانشگاهی و رقابتی علم و تکنولوژی شود.

پیش از این در کنفرانس و نمایشگاه آسیائی  Besشرکت کنندگان به ارائه فرصت برای کشف راه های جدید . همکاری های بیشتر در آموزش و پرورش و آموزش مهارتها تکنولوژیک به منظور توسعه تشویق شدند.

  خالد همچنین افزود؛ مالزى و مؤسسات آموزشى انگلیسى توافق کرده اند در زمینه گسترش تکنولوژی و امور دانشگاهی هکاری های خود را بیش از پیش گسترش دهند

 گفتنی است پیش از این اعلام شده بود، دولت مالزی در نظر دارد با اختصاص بودجه وسایل کمک آموزشی، آزمایشگاهی و منابع غنی تحقیقاتی دانشگاه های این کشور در میان 200 دانشگاه برتر دنیا قرار گیرند
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.