موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
     جشنواره فيلم پوسان، فيلم ساز سال آسيا را معرفي كرد

جشنواره بين‌المللي فيلم پوسان كره جنوبي "تساي مينگ ليانگ" كارگردان مالزيايي را فيلمساز سال آسيامعرفی کرد

نقل از خبرگزاري فرانسه از بوسان اعطاي اين جايزه كه كارگردان چيني را شگفت زده كرد طي مراسمي در شهر بوسان صورت گرفت. شگفتي تساي از اين روست كه وي طي  ۱۲ ماه گذشته هيچ فيلمي نساخته است.


در تقديرنامه از اين كارگردان آمده است كه وي به بهبود و توسعه صنعت و فرهنگ فيلم آسيايي كمك كرده است.


تساي نيز در پاسخ به اين قدرداني گفت كه هميشه از حمايت اين جشنواره تمجيد كرده و اميدوار است كه بتواند به ساختن فيلم‌هاي هيجان انگيز و شخصي ادامه دهد.


تساي كه  ۵۳ سال سن دارد، افزود: جشنواره پوسان هميشه از سينماي مستقل و من حمايت كرده است و به همين سبب مفتخرم و بسيار خرسندم كه اين جايزه را دريافت مي‌كنم و نهايت تلاش خود را مي‌كنم تا خود را شايسته دريافت آن بگردانم.


اين كارگردان قسمت اعظم فعاليت‌هاي خود را در تايوان انجام داده و در حال حاضر براي جلب حمايت مالي براي فيلم آينده‌اش به نام "خاطرات يك پسر جوان" در كره به سر مي‌برد.


اين كارگردان محبوب جشنواره هاست. "زنده باد عشق" ساخته وي در سال  ۱۹۹۴ در ونيز شيرطلايي را كسب كرد و "رودخانه" محصول  ۱۹۹۷ و "ابري به پيش" محصول ۲۰۰۵  هر دو در جشنواره برلين به خرس نقره‌اي دست يافتند.


هو هسيائو هسين، كارگردان تايواني، آندي لائو تاك وا بازيگر هنگ كنگي و ياپ چوپرا تهيه‌كننده باليوود - سينما هند - فيلم سازان سال سالهاي گذشته اين جشنواره بودند.


جشنواره پوسان كه تا جمعه ادامه دارد دو جايزه  ۳۰ هزار دلاري به فيلم‌هاي برتر خود اعطا مي‌كند كه از بين  ۱۲ فيلم انتخاب مي‌شوند.


در اين جشنواره كه از پنجشنبه گذشته كار خود را آغاز كرده و بزرگترين جشنواره فيلم آسيا به شمار مي‌رود،  ۱۰۳ فيلم براي اولين بار به نمايش درمي آيد. شمار كل فيلم‌هاي به نمايش درآمده در اين جشنواره به  ۳۰۸ حلقه فيلم مي‌رسد.

تسای مینگ و دست اندرکاران یکی از ساخته هایش با نام "چهره" در جشنواره کن
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.