موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
     ابراز خوشنودی سفیر مالزی در تهران از روابط خوب دو کشور


وی گفت: بسيار خوشحالم كه ايرانيان زیادی به مالزي مي روند و بسياري از آنها در مالزي زندگي مي كنند.

محمد صادق كترگاني روز يكشنبه در گفت و گو با خبرنگار سياسي ايرنا با بيان اين مطلب تاكيد كرد: هر دو كشور جزو كشورهاي اسلامي هستند و روابط برادرانه اي با يكديگر دارند.


وي روابط كشورش با ايران را در سطح بسيار خوبي خواند و گفت : مناسبات و روابط مشترك بين تهران و كوالالامپور مي تواند بيش از پيش گسترش يابد و هيچ مانعي در اين زمينه وجود ندارد.


اين ديپلمات مالزيايي تصريح كرد: بسيار خوشحال هستم كه مي بينم بسياري از ايرانيان به مالزي مي روند و بسياري از آنها در مالزي زندگي مي كنند.


سفير مالزي با اشاره به فرهنگ غني كشورمان خاطرنشان كرد: ايران كشوري بزرگ و ميراث دار فرهنگي غني است ولي مالزيايي هايي اطلاعات كمي از آن دارند. ايرانياني كه در مالزي زندگي مي كنند و درس مي خوانند مي توانند مانند سفيران فرهنگي ، فرهنگ كشورشان را در آنجا ترويج كنند.


وي در اين رابطه افزود: گفت و گو و تعامل ميان مردم دو كشور بسيار خوب است و من نيز مردم مالزي را تشويق كرده ام كه به ايران سفر كنند.


محمد صادق كترگاني در پاسخ به سوال ديگر ايرنا در رابطه با برنامه هاي وي براي توسعه روابط اقتصادي دو كشور اظهار داشت: روابط اقتصادي ما در بخش هاي مختلفي دنبال مي شود. روز جمعه تعداد زيادي از صنعتگران، توليد كنندگان و بازرگانان مالزي در نمايشگاه بين المللي تهران شركت كرده بودند.


سفير مالزي در اين رابطه افزود : بسياري از اين افراد كه من با آنها ديدار داشتم، اعتماد داشتند كه مي توانند حضوري مثبت در بازار ايران داشته باشند و بسياري از آنها اعلام كردند كه قصد دارند براي ادامه تماس هايشان با طرف هاي ايراني بار ديگر به تهران سفر كنند.


اين ديپلمات مالزيايي با اشاره به برگزاري نمايشگاه هاي بين المللي در تهران گفت: برگزاري چنين نمايشگاه هايي چه در تهران و چه در كوالالامپور مي تواند به توسعه روابط اقتصادي دو كشور كمك كند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.