موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    کنسرت موسیقی هنرمندان ایرانی در مالزی

انجمن ایرانیان دانشگاه مالتی‌مدیا مالزی به زودی کنسرتی از گروه موسیقی سنتی "سما" برگزار می‌کند.

این کنسرت که "نوای ماهور" نام دارد در تاریخ 11 اکتبر در مرکز همایش‌های دانشگاه مالتی‌مدیا برگزار می شود. تاریخ این برنامه 8 تا 10 شب اعلام شده و علاقمندان می‌توانند برای تهیه بلیط با شماره‌های زیر تماس بگیرند:
017-3136292(سامان)
012- 6491224 (فرزاد)

 

گروه "سما" هنرمندان جوانی هستند که هر کدام با سابقه‌ی هنری در رشته‌های مختلف در مالزی تحصیل می‌کنند.

"علیرضا چاوش" (آواز) متولد 1359 و دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت است. وی از 13 سالگی فراگیری موسیقی را نزد اساتید چون استاد ربیعی , استاد محمد نوری و احمد پژمان (هارمونی و سلفژ) آغار کرده است. علیرضا پیش از این با اکستر "پارس" همکاری می‌کرده و از سال 2009 به گروه "سما" پیوسته است.

دیگر خواننده‌ی آواز این گروه، "نرگس یزدخواستی" نام دارد که متولد 1360 است. وی هم اکنون در مقطع دکترا و در رشته علوم‌تغذیه تحصیل می‌کند. نرگس از 18 سالگی نزد استاد بخشی (تصنیف خوانی) , استاد اعظمی کیا و خانم مائده طباطبایی (ردیف‌های آوازی) موسیقی را فراگرفته. همکاری با گروه صبا به سرپرستی پیروز ارجمند از جمله فعالیت‌های حرفه‌ای او پیش از پیوستن به گروه سما در 2009  به شمار می‌رود.

"علیرضا راستی" ( نوازنده دف و دایره) متولد 1360 و دانشجوی کارشناسی طراحی بازی و نرم افزار کامپیوتر‌ست. وی از سن شانزده سالگی نزد استاد فتوحی مبانی ریتم را فراگرفته و پس از آن با استاد اربابی و فرشید غریب‌نژاد به یادگیری موسیقی ادامه داده است. همکاری با حسین‌زمان و گروه‌های چهل‌دف را می‌توان از جمله کارهای حرفه‌ای وی به شمار آورد. علیرضا نیز در سال 2009 همکاری با گروه سما را آغاز کرده است.


"مهسا سادات مرعشی" (نوازنده کمانچه) دانشجوی کارشناسی موسیقی‌ست. وی که متولد 1369 است از 11 سالگی موسیقی را فراگرفته. اساتید وی علی‌اکبر‌خادم (تنبک), ملیحه سعیدی, محمّدرضا فیّاض, مسعود نظر, شادروان منصور سینکی و استاد سعید فرج پوری بوده‌اند. مهسا فعالیت حرفه‌ای را نزد پدرش " علیرضا‌مرعشی" با آلبوم "می‌گلی" آغاز کرده. وی در ارکستر هنرستان به نوازند‌گی مشغول بوده و به تازگی به گروه سما پیوسته است.


"بهروز زندی توسّل" (نوازنده تار, دیوان و عود) متولد 1368 است و هم‌اکنون در رشته‌ی فیلم و انیمیشن تحصیل می‌کند. وی نیز از 11 سالگی به آموزش موسیقی رو آورده و نزد اساتید بزرگی چون استاد محمّدرضا لطفی, فریبرزعزیزی, استاد هوشنگ ظریف و زنده‌یاد منصور سینکی (تار), شهرام غلامی (عود) , مسعود ابراهیمی (مبانی آهنگسازی) موسیقی را فراگرفته. از فعالیت‌های حرفه‌ای وی می‌توان همکاری با ارکستر هنرستان , ساخت و تنظیم قطعات "نخلستان" و "هیچستان" را نام برد. بهروز نیز از سال 2009 به گروه سما پیوسته است.

"آرین قجرزاده" (نوازنده تار) دانشجوی کارشناسی مهندسی صنایع است و در سال 1363 به دنیا آمده. آرین که از 15 سالگی نزد ایرج رضایی و استاد  محمدرضا لطفی موسیقی را فراگرفته. آرین از قدیمی‌ترین اعضای گروه "سما" به شمار می‌آید و از سال 2007 فعالیت خود را در این گروه آغاز کرده است.

"امیرسالار مخزنی" (نوازنده دف و تنبک) متولد 1365 و دانشجوی کارشناسی مخابرات است. وی از 12 سالگی موسیقی را به طور جدی آغازکرده و سازهای دف، دایره و تنبک را نزد اساتیدی چون کیوان پهلوان ، سیامک بنایی و یوسف اشرفی فراگرفته است. امیرسالار فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه‌ی موسیقی با گروه شیدا در امارات آغاز کرده و بنیانگذار و سرپرست گروه سما از سال 2007 است.

برای کسب اطلاعات و آشنایی بیشتر با این گروه این صفحه در فیس بوک مراجعه کنید
http://www.facebook.com/photo.php?pid=5060562&fbid=428389947689&id=735572689&ref=nf#!/event.php?eid=150940984933305

 

 
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.