موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    اسکواش بازان مالزی به ما درس اخلاق دادند


رئيس فدراسيون اسكواش گفت: 2 بازيكن مالزيايي به ما درس اخلاق دادند و تمام موازين يك مسابقه حرفه‌اي را رعايت كر...

مسعود سليماني در گفت و گو با خبرنگار باشگاه خبري فارس «توانا»، در مورد سطح فني مسابقات جام ميلاد اظهار داشت: سطح فني مسابقات با نزديك شدن به روز آخر بالاتر رفت، ضمن اينكه تجربه خوبي براي استان گلستان در ارتباط با برگزاري مسابقات بين المللي به دست آمد. در مجموع از برگزاري رقابت‌ها راضي هستم. 

وي با اعلام اينكه بايد تا جايي كه مي‌توانيم از حواشي دور شويم و به اصل موضوع اهميت دهيم؛ تأكيد كرد: 2 اسكواش‌باز مالزيايي به ما درس اخلاق دادند. آنها تمام موازين يك مسابقه حرفه‌اي را رعايت كردند. حتي ورزشكاري كه بازي را برده بود در كورت را باز كرد تا اسكواش باز بازنده ابتدا خارج شود. در ديدار آنها بازي پاك و جوانمردانه رعايت شد. 

وي افزود: در اين رشته برخي كشورها اسكواش كثيف دارند كه در مقايسه با آنها مالزيايي‌ها ثابت كردند كه با اين اخلاق حرفه‌اي حقشان ايستادن بر قله اسكواش آسيا است. 

سليماني با اشاره به اينكه اين رقابت‌ها كلاس خوبي براي بازيكنان گرگاني بود تا از كوتاه‌ترين زمان استفاده كرده و در زمان استراحت بازيكنان مطرح به عنوان حريف تمريني از آنها بهره ببرند؛ تصريح كرد: مطمئن باشيد در كوتاه مدت اتفاقي در سالن‌هاي گرگان خواهد افتاد كه بركات آن را در تيم ملي خواهيد ديد. 

رئيس فدراسيون اسكواش در مورد ميزباني گرگاني‌ها گفت: در روز نخست يك سري ناهماهنگي‌هايي به وجود آمد كه نمي‌توان همه را به ميزبان ارتباط داد، چراكه سطح توقعات ما هم كمي بالا بود. 

وي خاطرنشان كرد: در برگزاري مراسم و رقابت‌هاي ورزشي هميشه در دقيقه آخر كارهايمان را هماهنگ كرده و به نوعي مديريت بحران مي‌كنيم. به اين ترتيب بايد تا لحظه آخر صبر كرد تا همه چيز روي روال قرار بگيرد.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.