موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    مالزی در آستانه جهش دوم صنعت توریسم

دولت مالزی دومین طرح توسعه صنعت توریسم خود را از سال 2011 تا 2020 به مرحله اجرا خواهد گذاشت

وزیر توریسم مالزی اعلام کرد که به زودی یک طرح اجرایی جدید ملّی در زمینه توسعه صنعت توریسم این کشور را برای تصویب در اختیار کابینه دولت خواهد گذاشت.

در همین راستا وزارت توریسم مالزی یک شرکت مشاوره ی بین المللی را نیز مأمور کرده است تا در مورد این موضوع توصیه های خود را ارائه نماید.

وی افزود ما پذیرای هرگونه پیشنهادی هستیم که به ما کمک نماید تا کشور مالزی را در میان مقاصد توریستی دنیا به شهرت بیشتری برسانیم.

وی که در میان فعالان صنعت توریسم جزیره لنکاوی سخنرانی می کرد با اشاره به بودجه ی زیادی که دولت برای توسعه زیرساخت های این جزیره تخصیص داده است ابراز امیدواری کرد که سطح خدمات توریستی در این منطقه بهبود یابد.

برنامه اول توسعه صنعت توریسم مالزی که از سال 2001 آغاز شد و تا پایان سال 2010 نیز ادامه خواهد داشت یک نمونه بسیار موفق از ترویج یک مقصد گردشگری نه تنها در آسیا بلکه در سطح دنیا محسوب می شود و تا کنون وزارت توریسم مالزی موفق به کسب جوایز متعددی در سطح بین المللی به خاطر طراحی و اجرای این برنامه شده است.

گفتنی است که تعداد گردشگرانی که در سال 2008 از جزیره لنکاوی بازدید کرده اند با 16 درصد کاهش نسبت به سال 2007 از تعداد 3.4 میلیون نفر به رقم 2.8 میلیون نفر رسیده است اما در همین مدت و در سطح ملی تعداد گردشگرانی که به مالزی سفر کرده اند با 5 درصد رشد از رقم 20.9 میلیون به 22 میلیون نفر رسیده است و علیرغم تأثیرات ناشی از بحران جهانی اقتصاد و همچنین شیوع بیماری آنفلانزای خوکی دولت مالزی تلاش می کند تا این روند رو به رشد را همچنان ادامه دهد.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.