موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    شرایط معافیت از پرداخت شهریه در دانشگاه UTM

رئیس دانشگاه تکنولوژی مالزی (UTM) شرایط جدیدی را برای معافیت از پرداخت شهریه اعلام کرد

پرفسور داتوک زینی اوجانگ ریاست دانشگاه UTM اعلام کرد که این دانشگاه با تصویب یک طرح جدید از دریافت شهریه از دانشجویانی که در هر ترم تحصیلی حائز معدل 4 شوند صرفنظر خواهد کرد اگرچه وی تصریح کرد که این بخشودگی تمام شهریه را شامل نمی شود و میزان این معافیت از پرداخت بین 550 تا 700 رینگیت خواهد بود.

وی که در حاشیه مراسم توجیهی دانشجویان ترم جدید سخن می گفت افزود میزان معافیت از پرداخت شهریه به گروه تحصیلی دانشجو بستگی خواهد داشت و آندسته از واجدین شرایط که در گروه رشته های تکنولوژی قرار دارند به میزان 700 رینگیت، گروه علوم کاربردی 660 رینگیت و علوم محض هم 550 رینگیت معافیت از پرداخت شهریه خواهند داشت.

گروه تکنولوژی تمامی رشته های مهندسی و معماری را شامل می شود و گروه علوم کاربردی رشته های دانشکده های علوم، آموزش، علوم کامپیوتر و فن آوری اطلاعات را در بر می گیرد و سایر دانشکده ها از جمله مدیریت و منابع انسانی در گروه علوم محض قرار می گیرند.

همچنین ریاست دانشگاه تکنولوژی مالزی از ارائه ی چند رشته جدید تحصیلی در مقاطع مختلف این دانشگاه خبر داد. بر همین اساس از این ترم رشته ی حسابداری در مقطع لیسانس، رشته های مهندسی نفت، مهندسی فرآیند های بیوشیمیایی، مهندسی بیومدیکال و مهندسی محیط زیست در مقطع فوق لیسانس و در سطح بالاتر سه رشته ی دیگر شامل دکترای مهندسی نرم افزار، دکترای مهندسی فن آوری اطلاعات و دکترای مهندسی بیو مدیکال به رشته های تحصیلی این دانشگاه اضافه گردیده است.

در ادامه همین مراسم از نرم افزار توسعه یافته ی پروفایل دانشگاه تکنولوژی مالزی که توسط محققین همین دانشگاه طراحی شده است با نام My-Tag پرده برداری شد.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.