موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    پارس پی و سینا دیلی

وبلاگ نویس پیش کسوت مالزی از مشکلات صرافی پارس پی می گوید

از پنج شنبه هفته قبل تقریبا چهار یا پنج دانشجو با من تماس گرفته اند و در حالتی نزدیک به گریه در مورد داستان فرستادن پول از طریق صرافی پارس پی و عدم دریافت آن در اینجا ناله و شکایت میکنند .

چیزی که قابل توضیح نیست ، بسته بودن دفاتر پارس پی و جواب ندادن تلفن  آن است که با هیچ منطق تجارتی جور در نمیاید .

بالاخره مشکل برای هر بزینسی پیش میاید و این میتواند با توضیح دادن و غذر خواستن تا اندازه ایی حل شود و حتی اعتماد برای کار در آینده افزایش یابد،  اما اینکه این شرکت کلا در را بسته و تلفن جواب نمیدهد و تازه از طریق وبسایت ایران مالزی بیانیه میدهد و طلب هم دارد که چرا دارد از او سیاه نمایی میکنند که جای شاخ دراوردن دارد  . اطلاعیه را اینجا بخوانید .

چکیده این اطلاعیه این است که یک ماه به ما فرصت دهید تا پولتان را بدهیم و از ما هم سیاه نمایی نکنید چون نمیخواهیم کلاه برداری کنیم . خب اینجا سوال مطرح میشود که چندین دانشجو بی چیز که من خودم میشناسمشان و مبالغی از ۵۰۰ تا ۳۰۰۰ دلار از طریق این صرافی داده اند تا به دردشان در مالزی بزنند و واقعا هم در جیبشان صد رینگیت نیست باید چه کنند .  چه کسی شهریه دانشگاه و اجاره خانه معوقه شان را میدهد .

من یک راه حل دارم که شاید اعتماد از دست رفته بازگردد و ملت فکر نخواهند که این آقا یک ماه وقت گرفته که کشور را ترک کند و هزار حرف و حدیث دیگر  . بهترین حالت این است که اولا دفاترش را باز کند و  جواب ملت را بدهد و در مرحله دوم  و سی درصد مبالغ دریافتی را به دانشجویان پرداخت کند تا دانشجویی که واقعا مشکل معیشتی دارند بتوانند کمی صبر کنند … در مورد مبالغ بالاتر و شرکتی هم میتواند با شرکت ها و اشخاص مذاکره کند و سعی کنند مشکل را حل کنند .

اما به صورت کلی صرافی ایرانی در مالزی بسیار زیاد شده و همیشه هم دانشجویان دنبال یک جای معتبر میگردند  . این کار بسیار حساس و خطرناک است چون با پول زیاد سر و کار دارند و سود حاصله نسبت به پول در گردش بسیار کم است و این میتواند باعث به خطر افتادن صاحبان این شرکت شوند.

کسی در این کار وارد میشود اگر از سرمایه مالی خیلی بالایی برخوردار نباشد به آسانی زمین میخورد  و همین هم است که در مالزی گرفتن مجوز رسمی صرافی کار آسانی نیست چون نیاز به سرمایه بالایی دارد .

من خوشحال میشوم که خوانندگان سینا دیلی از تجربه خودشون در مورد صرافی ها در مالزی بگویند و اگر جایی معتبر را میشناسند برای همه معرفی کنند .
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.