موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    ویزای کار و اقامت و ثبت شرکت در مالزی

اقامت به همراه ثبت شرکت در مالزی:
یکی از راههای بسیار سریع و آسان برای اخذ اقامت در مالزی ثبت شرکت و یا اخذ ويزای کار میباشد...

یکی از متداولترین ساختار شرکت در مالزی شرکت های سهامی خاص می باشند که با نام لاتین  (.Sendirian Berhad or Sdn. Bhd) می باشد. این گونه شرکتها می بایست تحت قوانین مصوبه 1965 مالزی در SSM ثبت گردند.

با ثبت اینگونه شرکتها شما می توانید اقامت 2 ساله اخذ نمایید.

 

شرایط ثبت شرکت :

1- داشتن شریک مالزیایی برای شرکتها الزامی می باشد و این شرکا به شما وکالت تام الختیار می دهند که هیچ گونه دخل و تصرف روی شرکت شما نداشته باشند.

2 - سرمایه اولیه (سرمایه شرکت می تواند از 1 رینگیت به بالا باشد ولی در حرفه های مختلف تعاریف خاصی دارد.)

سرمایه اولیه برای رستورانها و شرکت های توریستی 500 هزار رینگیت و بقیه حرفه ها 1 میلیون رینگیت است.

این سرمایه می تواند توسط شما به صورت گردش حساب بانکی انجام شود و یا اشخاصی با اخذ مبلغی بسیار کم این کار را برای شما انجام دهند.

توجه : سرمایه های تعیین شده در صورتی که انجام نگردد آن شرکت شرایط اخذ ویزای کار را نخواهد داشت.

اخیرا" دیده شده بعضی از افراد سرمایه گزاری غیر واقعی می نماییند. ممکن است ویزا کار خود را دریافت کنید ولی پس از سالی مالی شرکت دولت پی این سرمایه گزاری غیر واقعی خواهد برد و شرکت شما در بد لیست قرار خواهد گرفت و ویزای شما باطل می گردد.


3- اجاره با خرید دفتر کار در مالزی. به دلیل بازدید اداره اقامت مالزی ار دفتر کار شما , می بایست دفتر کار خود را در مالزی فعال نمایید و پس از آن شرکت شما شرایط اخذ ویزا را خواهد داشت.

 

شرایط انجام کار:

شما پس امضاء قرارداد شرکت مدارک را جهت امضاء دریافت می نمایید. درصورتی که در کشورهای خارج از مالزی باشید با دادن وکالت اجازه این کار به ما می دهید و در صورتیکه در مالزی باشید اصل مدارک را دریافت می نمایید.

پس از امضاء مدارک طی 7 روز کاری شرکت شما ثبت می گردد و آماده سرمایه گزاری می باشد. این سرمایه گزاری توسط شما و یا دیگر انجام می گردد. این سرمایه گزاری طی 14 روز کاری انجام می گردد.

پس از انجام موارد فوق شما می بایست دفتر کار خود را در مالزی اجاره نمایید و اگر در خارج از مالزی باشید ما این کار را برای شما انجام خواهیم داد.

پس از فعال کردن دفتر کار شما در مالزی اقدام به اخذ ویزای 2 ساله برای شما می نماییم و پس از 14 روز کاری شما ویزای خود را در مالزی دریافت می نمایید و در صورتیکه در خارج از مالزی باشید برای شما دعوت نامه ای ارسال می گردد تا به مالزی بیایید و ویزای خود را دریافت کنید.

 

مدارک مورد نیاز:

1- کپی تمامی صفحات پاسپورت

2- سه قطعه عکس تمام رنگی پاسپورتی

3- ترجمه مدارک تحصیلی و دوره های آموزشی

4- ترجمه شناسنامه همه اعضای خانواده

5- ترجمه گواهی ازدواج

6- وکالت به مدیریت شرکت جهت انجام کلیه موارد (در صورتیکه در خارج از مالزی می باشید)




  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.