موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    هشدار جهت ادامه تحصیل و مهاجرت به مالزی


چندی پیش در مالزی متوجه مشکلات هموطنانمان , در خصوص مهاجرت به مالزی و ادامه تحصیل شدیم و در این راستا به پیشنهاد بعضی از دوستان و پست های درخواستی این پایگاه اطلاعاتی , در این خصوص انشار می دهد...

نکاتی در باره مهاجرت  :

1 - قبل از هر اقدامی کاملا در باره کشور مورد نظر خود کاملا تحقیق کنید و از سطح فرهنک , شرایط زندگی , مردمان , نحوه کار و نرخ برخی از اجناس مورد نیاز در آن کشور مطلع شوید.

2 - هیچگاه به حرف 1 یا 2 نفر اکتفا نکنید و سعی کنید از کسانی که در آن کشور بیش از 2 سال زندگی می کنند جویای احوال آن کشور شوید که بی طرفانه بتوانند شما را راهنمایی کنند.

3 - اگر امکاناتش را دارید به کشور مورد نظر سفر کنید و از نزدیک با آن کشور آشنا شوید.

نکاتی در باره ادامه تحصیل در مالزی :

1 - اگر از طریق شرکتهای اخذ پذیرش اقدام می نمایید کاملا دقت فرمایید که آیا حرفهایی که آنان میزنند صحت دارد یا خیر.

2 - معمولا از چند شرکت مشورت بگیرید و به یک شرکت اکتفا نکنید.

3- در صورت لزوم از چند دانشجو که در آن دانشگاه تحصیل می کنند صحبت کنید.

نکاتی در ارتباط با اخذ اقامت در مالزی :

4 - مطمعن شوید که آیا آن شرکت دارای مجوز رسمی از وزارت علوم جهت اخذ پذیرش در آن کشور می باشد یا خیر. در خصوص مالزی می توانید به وب سایت رسمی رایزن علمی شرق آسیا مراجعه کنید و از شرکتهایی که داری مجوز رسمی هستند و یا آنهایی فاقد مجوز می باشند اطلاع یابید. و اطلاعاتی در این خصوص بدست آورید. 1- هیچ شرکت ایرانی دارای مجوز انحصاری جهت اخذ ویزای کار و ویزای خانه دوم second home در ایران نمی باشد. لذا قبل از هر اقدامی از طریق سفارت جمهوری اسلامی ایران در مالزی تحقیق به عمل آورید.

2- هیچ شرکت ایرانی دارای مجوزاخذ ویزای second home  مالزی خانه دوم را به تنهایی ندارد و بعضی از آنها به صورت واسط عمل نموده و از طریق شرکتهای محلی مالزی این امور را انجام می دهند.
3- هیچ شرکت ایرانی بطور مستقیم نمی تواند شرکت در مالزی ثبت نماید و باید از طریق دفاتر مورد تایید کشور مالزی که محلی می باشد اقدام گردد.


  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.