موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    استان زنجان ومالاکای مالزی خواهرخوانده می شوند


معاون برنامه ريزي استاندارزنجان از امضاي تفاهم نامه خواهر خواندگي زنجان و استان مالاکاي مالزي خبرداد.

علي اکبر کريمي در گفت و گو با ايرنا، استان مالاکاي مالزي را يکي از استانهاي توريستي اين کشور اعلام کرد و افزود: مالاکاي يکي از استانهاي بسيار قديمي مالزي به شمار مي رود که تجارب بسيار بالايي در راستاي ميراث فرهنگي و مرمت آثار باستاني دارد.


وي، تفاهم نامه امضا شده براي خواهر خواندگي استان زنجان و مالاکاي مالزي را تفاهم نامه اي سه جانبه خواند و يادآورشد: اين تفاهم نامه ميان شوراي بازرگاني ايران و مالزي، شوراي تجاري مالزي و ايران و سازمان همياري شهرداريهاي استان زنجان با حضور سفير ايران در مالزي و استاندارزنجان به امضا رسيد.


کريمي، به حمايت سفارت ايران در مالزي از امضاي اين تفاهم نامه اشاره کرد و اظهارداشت: با امضاي اين تفاهم نامه استان زنجان از مزيتهاي صادراتي در مالزي و جهان بهره مند خواهد شد.


معاون برنامه ريزي استانداراستان زنجان، تاسيس و راه اندازي مرکز تجاري استان زنجان در مالزي جهت ايجاد زمينه توسعه صادرات به مالزي و ساير کشور ها را از ديگر اقدامات حاشيه نمايشگاه بين المللي حلال مالزي بيان کرد.


وي، دستاوردهاي سفر مسوولين استان زنجان به مالزي را مثبت ارزيابي کرد و افزود: در اين سفر زمينه بسيار خوب و مناسبي براي توسعه صادرات زنجان و جذب سرمايه گذاران خارجي به اين استان و آشنايي بيشتر تجار و سرمايه گذاران زنجاني با فضاي تجاري خارج از کشور فراهم شد.


کريمي، به اعزام يک گروه 22 نفره از مسوولان، سرمايه گذاران و تجار استان زنجان به نمايشگاه بين المللي حلال در مالزي اشاره کرد و يادآورشد: شرکت کنندگان زنجاني در اين نمايشگاه به صورت فعال و جدي در نمايشگاه حاضر شدند و فرصتهاي بسيار مناسبي را براي اين استان فراهم کردند.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.