موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    کنفرانس فرصتهای سرمایه گذاری ایران در مالزی

معاون وزير امور اقتصادي و دارايي گفت: همايش فرصت‌هاي سرمايه گذاري ايران فردا در مالزي افتتاح مي‌شود.

به گزارش روز چهار شنبه ايرنا به نقل از روابط عمومي سازمان سرمايه‌گذاري و کمک‌هاي اقتصادي وفني ايران، "بهروز عليشيري" افزود: در اين همايش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري ايران در زمينه‌هاي مختلف با حضور بيش از 100 سرمايه‌گذار مالزيايي معرفي و تشريح خواهد شد.
وي ادامه داد در اين همايش در چهار پانل تخصصي نفت، گاز و پتروشيمي، گردشگري، حمل و نقل و مسکن، مواد غذايي و کشاورزي صاحبان پروژه‌هاي سرمايه گذاري کشورمان و سرمايه گذاران مالزيايي به مذاکرات رو در رو خواهند پرداخت.
معاون وزير اقتصاد اظهارداشت‌ ‌فضاي اقتصادي کشور در شرايط کنوني محيط با نشاطي را براي حضور فعال بخش خصوصي داخلي و خارجي فراهم کرده و مزيت‌هاي سرمايه‌گذاري در کشور و بازدهي مطلوب نرخ سرمايه از جمله شاخص‌هاي اثرگذار حضور سرمايه گذاران خارجي است.


وي ابراز اميدواري کرد کنفرانس‌هاي تخصصي فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري، که زمينه گفت و گوي چهره به چهره صاحبان طرح‌ها و سرمايه گذاران بالقوه خارجي را فراهم مي‌کند، بتواند در ارتقاي کمي و کيفي جذب سرمايه‌گذاري مستقيم خارجي در کشور مؤثر باشد.


عليشيري در ادامه با اشاره به مشترکات مذهبي، فرهنگي، سياسي و اقتصادي دو کشور ايران و مالزي در عرصه‌هاي بين‌المللي، بر تحولات اقتصادي کشورمان به ويژه در حوزه‌هاي خصوصي‌سازي و بازار بورس ايران تاکيد کرد و گفت: بازار ايران فرصت مناسبي براي حضور سرمايه‌گذاران خارجي است.


معاون وزير اقتصاد در پايان يادآور شد موافقتنامه‌هاي اجتناب از اخذ ماليات مضاعف، همکاري‌هاي گمرکي، تشويق و حمايت متقابل از سرمايه‌گذاري بين مقامات عالي رتبه دو کشور امضا شده است.
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.