موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    مدرسه تجارت ناتینگهام

کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

 (Master of Business Administration)

مدرسه تجارت ناتینگهام

(Nottingham Business School)

با همکاری کالج  Olympiaکوالالامپور

 

 

 

معرفی دانشگاه

مدرسه تجارت ناتینگهام (Nottingham Business School) وابسته به دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان، بیش از 40 سال در ارائه ی شاخه های مدیریت، بازرگانی و تجارت سابقه دارد. آژانس نظارتی تحصیلات تکمیلی انگلستان در رده بندی "شانس اشتغال پس از فارغ التحصیلی" رتبه ی اول را به این دانشگاه اختصاص داده است.

 رتبه ی بسیار عالی دوره های کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی ارائه شده از سوی این دانشگاه در سطح انگلستان و خارج از آن باعث شده NBS راه اندازی شعبه هایی در سایر کشور ها از جمله مالزی و سنگاپور را در دستور کار خود قرار دهد. در حال حاضر NBS جهت دوره های MBA و کارشناسی تجارت بین الملل در کالج Olympia در مرکز شهر کوالالامپور مالزی اقدام به پذیرش دانشجو می نماید.

کیفیت بالای دوره های MBA انگلستان، علاوه بر متقاضیان مالزیایی، دانشجویان خارجی را که برای ادامه تحصیل مالزی را انتخاب نموده اند نیز به خود جذب نموده است. حضور اساتید باتجربه از کشورهای مالزی ، استرالیا و انگلستان و هم چنین امکانات بسیار عالی و به روز الکترونیکی از جمله سیستم های سنجش و آموزش آنلاین، دسترسی به کتابخانه های الکترونیکی انگلستان با بیش از 25 هزار جلد کتاب تخصصی شاخه های مدیریت و بازرگانی و هم چنین زمانبندی مناسب کلاس های حضوری (دو یا سه روز در هفته) از دیگر عواملی هستند که به جذابیت های این دوره افزوده اند.

کالج Olympia که با نظارت کامل Nottingham Business School مشغول به برگزاری و اجرای دوره های MBA می باشد، دارای موقعیتی مناسب در مرکز کوالالامپور است که به سادگی با استفاده از سیستم قطارهای شهری و تاکسی قابل دسترسی است. ساختمان Olympia در منطقه ی سرسبز تپه ی Ceylon محیطی آرام و بی تنش به شما ارائه می کند و تحصیل در این کالج را برای دانشجویان دلپذیر می سازد. علاوه بر کلیه ی این موارد، امکان کسب مدرک دانشگاهی معتبر مانند Nottingham Business School با هزینه ای بسیار پایین تر از انگلستان عامل اصلی ترغیب دانشجویان به انتخاب Olympia جهت تحصیل و اخذ مدرک MBA به شمار می رود.

لازم به ذکر است که علاوه بر اعتبار بین المللی بسیار بالا، وزارت علوم ایران نیز مدارک دانشگاه ناتینگهام ترنت را تا پایان مقطع دکتری ارزشیابی نموده است. صد البته که فارغ التحصیلان MBA پس از پایان دوره ی تحصیل شانس بالایی جهت جذب در بازار کار بین المللی خواهند شد و تنها یکی از انتخاب های موجود بازگشت به ایران می باشد.

 

محتوای دوره

دوره ی MBA مدرسه تجارت ناتینگهام برای یک دوره تحصیلی دو ساله در نظر گرفته شده است. مواد درسی کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی ناتینگهام به شرح زیر می باشند:

سال اول:


 

کارگاه آموزش تحلیل، تفکر و تحقیق

فهم استراتژی در مدیریت

 (10 واحد)

سازماندهی کار و مدیریت منابع انسانی
(10 واحد)

مدیریت دانایی و مدیریت اطلاعات
(10 واحد)

مدیریت استراتژیک بازاریابی

(10 واحد)

 

 

 

 

مدیریت تغییرات و ریسک

(10 واحد)

مدیریت مالی و حسابداری

(10 واحد)  

تفکر و مدیریت اخلاق مدار

(10 واحد)

مدیریت استراتژیک عملیات

(10 واحد)  

CONSULTANCY PROJECT  (10 واحد)

 

 

 

سال دوم :

 

اختیاری 1

(10 واحد)

اختیاری 2

(10 واحد)

اختیاری 3

(10 واحد)

مدیریت و رهبری استراتژیک

(20 واحد)

پایان نامه مدیریت و تحقیق تجارت
( DISSERTATION ) - ( 30 واحد )

INTERNATIONAL CONSULTANCY PROJECT
( 10 واحد)

کسب مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA)

       

 

   واحدهای اختیاری

·         توسعه تجارت و کارآفرینی

·         رقابت در اقتصاد شبکه ای

·         مسائل روز مدیریت منابع انسانی

·         مسائل روز مدیریت استراتژیک بازاریابی

 

زمانبندی شروع دوره ها

دوره های کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی مدرسه تجارت ناتینگهام در کوالالامپور از ماه ژانویه هر 2 ماه یکبار (سالی 6 بار) دانشجو می پذیرند. البته با توجه به اینکه اغلب دانشجویان نیاز به گذراندن دوره های پیش نیاز زبان انگلیسی دارند، می بایست زودتر جهت ثبت نام در دوره های زبان اقدام نمایند. دوره های پیش نیاز زبان بین 3 الی 9 ماه به طول می انجامند و در کل سال هر دو هفته یکبار دانشجو می پذیرند. پس از اتمام دوره ی زبان دانشجو می تواند در نزدیکترین دوره ی کارشناسی ارشد شروع به تحصیل نماید.

 

هزینه تحصیل

دوره های MBA مدرسه تجارت ناتینگهام در مالزی از ارزان ترین دوره های MBA به شمار می روند. هزینه ی تحصیل برای کل دوره در حدود 23,800 رینگیت است. علاوه بر این، 3600 رینگیت (معادل حدوداً 1000 دلار) هزینه ی ورودی، ثبت نام، ویزای دانشجویی و بیمه و همین طور  4500 رینگیت (حدود 1300 دلار) هزینه ی امتحانات و ارزیابی پایان نامه به این مبلغ افزوده می شوند. جمع نهایی هزینه ی پرداختی به دانشگاه  31,900 رینگیت (حدود 9560 دلار آمریکا) خواهد بود.

*** هزینه های قید شده طبق اعلام دانشگاه تا به این لحظه می باشد

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش

1- یک سری کپی از تمام صفحات پاسپورت

2- هشت قطعه عکس 6 در 4

3- یک سری ترجمه رسمی از مدرک تحصیلی و ریز نمرات دوره کارشناسی

4- رزومه متقاضی (CV)

5- Personal Statement یا متنی در یک پارگراف شامل توضیحی کوتاه از طرف متقاضی درباره ی علت انتخاب رشته یMBA و تاثیری که گذراندن این دوره بر آینده ی شغلی و اجتماعی وی خواهد گذاشت. (با فرمت WORD روی CD)

6- سابقه ی کار (حد اقل 2 سال تمام وقت یا 4 سال پاره وقت)

7- پرداخت 3600 رینگیت (یا معادل ریالی آن) به عنوان هزینه ی ورودی، ثبت نام، ویزا و بیمه (رسید دریافت مبلغ همزمان با صدور پذیرش از دانشگاه دریافت و برای متقاضی ارسال خواهد شد)

طول مدت اخذ پذیرش: 4 تا 6 هفته

 اسکان و خوابگاه

هزينه متوسط زندگي براي يك دانشجو در مالزي ماهانه 400 تا 500 دلار تخمين زده شده است. امكانات خوابگاهي در دانشگاه Olympia براي دانشجويان موجود است اما با توجه به کیفیت پایین خوابگاه ها و امکان اختلال در ارائه ی خوابگاه، باید افزود که اجاره آپارتمان هایي با دسترسی مناسب به Olympia در مناطق مركزی شهر كوالالامپور یا مناطقی که به وسیله ی قطار به کالج دسترسی داشته باشند برای دانشجویان امکان پذیر است و توصیه می شود دانشجويان جهت اجاره آپارتمان یا اتاق اقدام نمایند.

 

*** نكته مهم در مورد ويزاي تحصيلي مالزي :

براي همه متقاضياني كه از طريق اين شرکت اقدام نمايند ، علاوه بر اخذ پذيرش ، ويزاي سه ماهه رايگان نيز اخذ خواهد شد . لازم به تذكر است كه در سال اول تحصيل دانشجويان بايد مبلغ 200 دلار جهت ويزاي دانشجويي خود به دانشگاه (صرفنظر از دانشگاه ، رشته و ميزان شهريه و طريقه اخذ پذيرش) بپردازند كه اين رقم جهت سالهاي تحصيلي بعد در حدود 50 دلار خواهد بود .
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.