موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    دانشگاه فن آوری (صنعتی) مالزی

دانشگاه فن آوری (صنعتي) مالزی

University Technology Malaysia

UTM

 

معرفی دانشگاه

     دانشگاه تكنولوژي مالزی در ناحیه جنوبی این کشور واقع شده است و مقصدی مناسب برای متقاضیان تحصیلات تکمیلی در شاخه های فنی ، مهندسی و تكنولوژيك می باشد . بيش از 20  مركز پژوهشی در اين دانشگاه مشغول به فعالیت هستند. 12000 دانشجو در مقطع کارشناسی، 6000 دانشجوی غیر حضوری و 3800 دانشجوی تحصیلات تکمیلی، بافت و ساختار جمعیتی دانشگاه فن آوری مالزی را تشکیل می دهند. نزديک بودن دانشگاه به قطبهای صنعتي، فرصت خوبي را برای دانشجويان فني مهندسي بوجود مي آورد تا در دوران تحصیل بتوانند ارتباطی مفید و نزدیک با محیط حرفه ای آینده خود را تجربه نمایند .

تاريخچه:

تاریخ تاسیس دانشگاه فناوری مالزی به سال 1930 بر ميگردد ؛ زماني كه به عنوان يك مدرسه تكنيكي داير شد و بعدها در نوع خود (آموزش تكنولوژيك) ممتاز شناخته شد و در سال 1946 به رتبه دانشكده ترفیع یافت. پس از دو دهه تبدیل به یک آکادمی فناوری و سپس در سال 1975 موفق به اخذ رتبه دانشگاه گردید.  نخست وزير پيشين اين كشور دكتر ماهاتير محمد اين دانشگاه را به عنوان دانشگاه كاشف لقب داده است . UTM در سال 2002 تنديس MSC دريافت نمود .

موقعيت و محل دانشگاه :

کمپ اصلی UTM با مساحت 1/77 هكتار در Skudai در استان Johor Bahru  در قسمت جنوبي مالزي  به فاصله سه ساعت از کوالالامپور واقع شده است. کمپ دوم UTM که به تازگی شروع به کار کرده است در شهر کوالالامپور واقع شده که مساحتی حدود 18 هكتار را در بر می گیرد و صرفاً دوره های مقطع کارشناسی ارشد را برگزار می نماید.

امكانات دانشگاه

مجموعه ورزشي دانشگاه: امكانات ورزشي دانشگاه شامل زمين بدمينتون و سالن براي بازيهاي باشگاهي مانند ژيمناستيك مي باشد . علاوه بر اين، زمينهاي فوتبال ، امكانات براي ورزش تنيس ، بسكتبال ، واليبال و ورزشهاي آبي نيز تعبیه شده است .قسمت اعظم اين زمين هاي ورزشي نزديك به ساختمان هاي مسكوني داتشجويان قرار گرفته اند .

باغ استوایی: این باغ در نزديكي درياچه واقع شده است که مکانی مناسب استراحت ، مطالعه یا اوقات فراغت دانشجویان است . این مجموعه داراي انواع مختلفي از گل ها و گياهان مناطق استوایی مي باشد که زیبایی چشم گیری دارد  .

رودخانه هاي طبيعي و كمپهاي متعدد نیز براي افراد علاقه مند به جاذبه های طبیعی در دسترس قرار دارند .

تفريحگاه دیگری که می توان از آن نام برد Observatory Center مي باشد كه در بلندترين نقطه دانشگاه واقع شده است . اين مكان به عنوان محلی براي استفاده از هواي تازه ، قدم زدن و ورزش كردن درنظر گرفته شده است و دانشجويان با رفتن به بالاي اين تپه ميتوانند از منظره زيباي اطراف دانشگاه لذت ببرند .

غذاخوری ها: در حدود 50 رستوران و كافه تريا و Fast Food با انواع غذاهاي چيني و هندي و غربي و سنتي در محوطه دانشگاه وجود دارد. تعداد زیادی فروشگاه شامل فروشگاههاي كتاب – مركز كپي - مركز تلفن موبايل  –اتوشويي - سالن زيبايي و آرايشگاه – فروشگاههاي كامپيوتر و بيش از 20 فروشگاه سبزي و ميوه و آژانس هاي مسافرتي نیز مشغول به فعالیت مي باشند.

مركز پزشكي دانشگاه: امکانات پزشكي در کمپ دانشگاهی براي دانشجويان فراهم است . مركز پزشکی دانشگاه طيف وسيعي از خدمات از قبیل جراحي هاي كوچك ، آزمايش های طبي و همچنين مراقبت هاي پزشكي محدود را ارائه می دهد  .

مهد کودک: اين مركز براي نگهداري كودكان 5 سال و پایین تر در نظر گرفته شده است. اين مركز در نزديكي زمين تنيس واقع است و براي عموم قابل استفاده می باشد كه براي پذیرش فرزندان كارمندان دانشگاه و دانشجويان اولویت قائل است .

پیش دبستانی: مرکز پیش دبستانی براي نگهداري كودكان 5 تا 6 سال مي باشد كه از كودكان كساني كه در حوالي دانشگاه سكونت دارند هم نگهداري به عمل مي آورد .

سرويس حل و نقل: اين سرويس براي حمل و نقل دانشجويان از خوابگاه ها و محلات اطراف به دانشگاه طراحی شده است. روزانه بيش از 30 سرویس از 7 صبح تا 11:30 شب به سمت دانشگاه و بالعکس کار نقل و انتقال دانشجویان را انجام می دهند .

بانك و اداره پست: بانك CIMB یکی از پر مشتری ترین بانک های مالزی  در دانشگاه شعبه دارد که برای دانشجویان قابل استفاده است. هم چنین یک شعبه از اداره پست در ساختمان اتحادیه دانشجویان قرار گرفته است.

مسجد سلطان اسماعيل: ساخت مسجد سلطان اسماعيل در سال 1990 به پايان رسيده است . اين مسجد با گنجایش 10000 نفر امكانات زيادي نظير اتاق هاي سمينار و كتابخانه و سالن هاي سخنراني را دارا مي باشد .

كتابخانه دانشگاه: این کتابخانه به نام Persutakan Sultanah Zanariah ( PSZ ) معروف است . در ماه می سال 1998 این کتابخانه به جهت خدمات و ساختار مناسب خود موفق به اخذ استاندارد MS ISO9002 گردیده است . در حال حاضر دسترسي به متن هاي كامل ژورنال ها ، ديكشنري ها ، دايره المعارف ها و كتابهاي الکترونیک از طريق امکانات متنوع اين کتابخانه  وجود دارد .

كتابخانه الکترونیک:  تمام دانشجويان می توانند با استفاده از اینترنت از هرجا که مایل باشند به کتابخانه الکترونیک دانشگاه دسترسی پیدا کنند.

سالن هاي سخنراني و كلاسها: كه به تجهيزات آموزش الكترونيكي مانند   notebookو سيستم هاي صوتي مجهز شده اند .

مكان زندگي: در حال حاضر 17 ساختمان در کمپ اصلي براي سكونت موجود مي باشد كه ظرفیت پذیرش بيش از 10000 دانشجو را داراست . انواع مختلف اتاق های تك نفره ، 2 نفره، 3 نفره و 4 نفره در این ساختمان ها در نظر گرفته شده است . برای دانشجویان متاهل  بيش از 200 واحد آپارتمان 2 خوابه مبله كه به اينترنت دانشگاه متصل است موجود می باشد .

امكانات موجود در هر ساختمان مسكوني: كافه تريا – سالن چند منظوره – نمازخانه – اتاق مطالعه – مركز اينترنت و كامپيوتر – زمين تنيس

 از آنجايي كه تعداد خوابگاه های متاهلی محدود مي باشد ، فراهم بودن مكان زندگي براي  دانشجویان متاهل منوط به خالی بودن آپارتمان ها است.

دسترسی به  UTM

منطقه جوهور از کوالالامپور 350 کیلومتر فاصله دارد که بر این مبنا دانشجویان خارجی که با پرواز بین المللی به کوالالامپور می آیند ، می توانند با یک پرواز داخلی ( 40 دقیقه ) و یا قطار ( 6 ساعت ) به این منطقه دسترسی پیدا کنند. شرکت قطارهای بین شهری مالزی (KTM) سرويسهاي متعددي براي منطقه جوهور از ديگر شهر هاي مالزي و سنگاپور فراهم مي كند .

شرايط زندگي در مالزي

آب و هواي مالزي : آب و هواي مالزی به طور کلی نیمه استوایی و معتدل است که سالی 1 تا 2 ماه ( حوالی ماه های مارس و آوریل ) رو به گرمی می گذارد . دماي ميانگين در مالزي بین 21 تا 32 درجه سانتي گراد متغیر است . فصل باران در قسمت شرقی ( ایالت های ساباه و ساراواک ) از آبان تا بهمن و در قسمت غربي از اواخر فروردين تا خرداد و از مهر تا آذر است .رطوبت هوا معمولاً در حد 80 درصد قرار دارد .

اقوام و مذاهب : مالزي را می توان از آن دسته کشورهایی بر شمرد که به لحاظ مذهب و قومیت از تنوع بالایی برخوردارند. نژادهای مالایی ، چینی ، هندی ، اندونزیایی ، پاکستانی ، عرب و ... در این کشور در هم آمیخته اند و به همین نسبت مذاهب اسلام ، بودیسم ، هندویسم ، فرقه های مختلف تائویسم ، مسیحیت و غیره نیز رواج دارند. تنوع بالای اقوام و مذاهب در مالزی تاثیری بسیار مثبت بر دیدگاه و فرهنگ مردم این کشور در نوع برخورد با شهروندان سایر کشور ها داشته است.

هزينه هاي زندگي

از آنجا که هزینه زندگی در منطقه جوهور و اسکودای به نسبت کوالالامپور در رتبه پایین تری قرار دارد، برآورد دانشگاهUTM برای هزینه زندگی دانشجویان این دانشگاه بدون احتساب هزینه متغیر اسکان، در حدود 300 تا 350 دلار در ماه است. برای متاهلین هزینه ی سرانه از این رقم پایین تر خواهد بود. مثلا برای یک زوج ماهانه 500 تا 550 دلار، و برای یک خانواده سه نفره ماهانه 650 تا 700 دلار بدون احتساب هزینه متغیر اسکان کافی خواهد بود.

هزینه تحصیل در UTM

دوره زبان
هزینه دوره زبان هر ترم (15 هفته): 4576 رینگیت

کمپ جوهور:
کارشناسی ارشد (فقط کلاس): هر ترم 3526 رینگیت
کارشناسی ارشد (کلاس + پژوهش): هر ترم 3526 رینگیت
کارشناسی ارشد (فقط پایان نامه): هر ترم 3926 رینگیت
دکترا: هر ترم 4226 رینگیت

کمپ کوالالامپور:
کارشناسی ارشد (فقط کلاس): ترم اول 8280 رینگیت، ترم دوم به بعد 7360 رینگیت

تذکر: دانشجويان از شانس گرفتن کمک هزينه تحصيلي برخوردارند اما اين مساله بستگي به عوامل مختلفي نظير رشته، موقعيت علمي، سخت کوشي وغيره دارد که پس از آغاز به تحصيل مشخص مي شود و در زمان اقدام برای پذيرش اين موضوع اصلا مشخص نيست .

 

مدارک لازم جهت اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه UTM

مدارک مورد نیاز جهت اخذ پذیرش بدین شرح است:

1- ترجمه ريز نمرات ليسانس (و فوق لیسانس) و ترجمه مدرك كارشناسي (و کارشناسی ارشد) ممهور به مهر دادگستري و وزارت امور خارجه ايران (2 نسخه)

2- دو نسخه توصيه نامه اساتيد كه می بایست توسط دو تن از اساتيد به همراه مهر و امضا تکمیل شده و ترجيحاً در پاكت دربسته قرار داده شود .توجه کنید که میبایست از هر استاد 2 نسخه توصیه نامه تحویل داده شود (جمعاً 4 نسخه) شما میتوانید فرم توصیه نامه را

3- كپي پاسپورت از كل 40 صفحه در دو نسخه . (حتما از کاغذ سایز A4 استفاده شود)

4- كپي برابر اصل پاسپورت در دو نسخه (اين كار توسط دارالترجمه انجام مي شود).

5- 8  قطعه عكس 4*6

6- پروپوزال: طرح توجيهي براي پايان نامه اي كه قصد داريد براي اخذ مدرك روي آن كار كنيد. براي اطلاعات بيشتردر زمینه نحوه نگارش پروپوزال می توانید از راهنماي پروپزال استفاده كنيد. توجه کنيد که چنانچه شما از سيستم تحصيلي فقط کلاس و بدون پژوهش استفاده مي کنيد نيازی به پروپوزال نداريد.
(نیازی به ارسال پرینت پروپوزال به همراه سایر مدارک ندارید،فقط کافیست فایل پروپوزال را برای ما ایمیل کنید)

7- برگه تامين مالي: براي تهيه اين نامه بايد مبلغ 7 ميليون تومان در حساب خود در بانك قرار دهيد و همان روز از بانك نامه تايديه بگيريد و نامه را به روابط بين المللي بانك داده و ترجمه انگليسي آن را دريافت نماييد. (2نسخه) پس از اخذ برگه موجودی لاتین می توانید مبلغ را از حساب خارج کنید .

8- رزومه انگليسي : براي نگارش رزومه از راهنماي رزومه استفاده كنيد (2نسخه)
(نیازی به ارسال پرینت رزومه به همراه سایر مدارک ندارید،فقط کافیست فایل آن را برای ما ایمیل کنید.)

9- مدرك زبان (کارنامه آزمون آيلتس يا تافل در اولویت قرار دارند اما اگر دوره ای هر چند کوتاه در یک آموزشگاه زبان گذرانده باشید نیز گواهی آن قابل قبول است.)

توضیح مهم درباره مدرک زبان و IELTS:

برای اخذ پذیرش ارائه ی مدارک تافل یا آیلتس اجباری نیست اما پس از اخذ پذیرش و در زمان ثبت نام دانشجو الزاماً می بایست در آزمون تافل یا آیلتس شرکت نموده و کارنامه خود را ارائه دهد. شرایط دانشجو پس از ارائه ی کارنامه به این ترتیب خواهد بود:

- نمره ی آیلتس: 6.0 و بالاتر / تافل آی بی تی: 79 و بالاتر / تافل کاغذی: 550 و بالاتر: بدون نیاز به دوره ی زبان ثبت نام قطعی در دوره دانشگاهی انجام می شود

- نمره ی آیلتس: 5.0 تا 6.0 / تافل آی بی تی: 61 تا 79 / تافل کاغذی: 500 تا 550: با در نظر گرفتن حداقل یک ترم دوره ی زبان انگلیسی و کسب نمره ی کافی ثبت نام می شود

- نمره ی آیلتس: 4.0 تا 5.0 / تافل آی بی تی: 40 تا 61 / تافل کاغذی: 450 تا 500: با در نظر گرفتن حداقل دو ترم دوره ی زبان انگلیسی و کسب نمره ی کافی ثبت نام می شود

تذکر: اگر وضعیت زبان انگلیسی شما مناسب نمی باشد، پیش از اقدام برای ادامه تحصیل برای دوره های فشرده زبان انگلیسی اقدام کنید.

 

فهرست رشته های موجود در دانشگاه UTM

 دانشکده معماری و برنامه ریزی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد طراحی شهری (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد برنامه ریزی مسکن (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد برنامه ریزی توریسم (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد برنامه ریزی منابع و مدیریت محیط زیست (فقط کلاس درس)
5- کارشناسی ارشد برنامه ریزی – فناوری اطلاعات (فقط کلاس درس)
6- کارشناسی ارشد برنامه ریزی منطقه ای و شهری (فقط کلاس درس)
7- کارشناسی ارشد معماری (فقط پایان نامه)
8- دکتری برنامه ریزی حمل و نقل (فقط پایان نامه)
9- دکتری معماری (فقط پایان نامه)
10- دکتری برنامه ریزی منطقه ای و شهری (فقط پایان نامه)

دانشکده علوم زیستی و زیست-مهندسی

الف) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد علوم زیستی (فقط پایان نامه)
2- دکتری علوم زیستی (فقط پایان نامه)

دانشکده مهندسی عمران

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – آب (هیدرولیک و هیدرولوژی) (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – حمل و نقل (فقط کلاس درس)
3- دکتری مهندسی عمران – مدیریت و فناوری ساخت (کلاس درس + پایان نامه)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی مواد (فقط پایان نامه)
2- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – سازه (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مهندسی سازه (فقط پایان نامه)
4- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – آب (هیدرولیک و هیدرولوژی) (فقط کلاس درس)
5- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – ژئوتکنیک (فقط کلاس درس)
6- کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست (فقط پایان نامه)
7- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – مدیریت محیط زیست (فقط کلاس درس)
8- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – آب (هیدرولوژی و منابع آب) (فقط کلاس درس)
9- کارشناسی ارشد مدیریت ساخت (فقط کلاس درس)
10- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – حمل و نقل (فقط کلاس درس)
11- کارشناسی ارشد مهندسی حمل و نقل (فقط پایان نامه)
12- کارشناسی ارشد مهندسی عمران – فاضلاب (فقط کلاس درس)
13- دکتری مهندسی عمران – مدیریت و فناوری ساخت (کلاس درس + پایان نامه)
14- دکتری مهندسی عمران (فقط پایان نامه)

دانشکده مهندسی برق:

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی برق – الکترونیک و مخابرات (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی برق – مکاترونیک و کنترل اتوماتیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مهندسی برق – قدرت (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی ارتباطات (کلاس درس + پایان نامه)
2- کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر و سیستم های میکروالکترونیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مهندسی برق – الکترونیک و مخابرات (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد مهندسی برق – مکاترونیک و کنترل اتوماتیک (فقط کلاس درس)
5- کارشناسی ارشد مهندسی برق – قدرت (فقط کلاس درس)
6- دکتری مهندسی برق (فقط پایان نامه) 

دانشکده مهندسی شیمی و منابع طبیعی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد امنیت، سلامت و محیط زیست (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد فناوری پلیمر (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی گاز (فقط پایان نامه)
3- کارشناسی ارشد امنیت، سلامت و محیط زیست (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد مهندسی شیمی (فقط کلاس درس)
5- کارشناسی ارشد مهندسی نفت (فقط پایان نامه)
6- کارشناسی ارشد مهندسی پلیمر (فقط پایان نامه)
7- کارشناسی ارشد مهندسی محیط زیست (کلاس درس + پایان نامه)
8- دکتری مهندسی گاز (فقط پایان نامه)
9- دکتری مهندسی شیمی (فقط پایان نامه)
10- دکتری مهندسی نفت (فقط پایان نامه)
11- دکتری مهندسی پلیمر (فقط پایان نامه)
12- دکتری مهندسی محیط زیست (فقط پایان نامه)

دانشکده زمین شناسی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد ژئوانفورماتیک (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مدیریت و توسعه زمین (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مستغلات (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد Remote Sensing (فقط کلاس درس)
5- کارشناسی ارشد مدیریت دارایی (Asset Management) (فقط کلاس درس)
6- کارشناسی ارشد مهندسی ژئوماتیک (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد ناوبری ماهواره ای (Satellite Navigation) (فقط پایان نامه)
2- کارشناسی ارشد تحقیقات صنایع (فقط پایان نامه)
3- کارشناسی ارشد ژئوانفورماتیک (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد هیدروگرافی (فقط پایان نامه)
5- کارشناسی ارشد تحقیقات ماهواره ای (Satellite Surveying) (فقط پایان نامه)
6- کارشناسی ارشد مدیریت و توسعه زمین (فقط کلاس درس)
7- کارشناسی ارشد مستغلات (فقط کلاس درس)
8- کارشناسی ارشد Remote Sensing (فقط کلاس درس)
9- کارشناسی ارشد مدیریت دارایی (Asset Management) (فقط کلاس درس)
10- کارشناسی ارشد مهندسی ژئوماتیک (فقط کلاس درس)
11- دکتری ناوبری ماهواره ای (Satellite Navigation) (فقط پایان نامه)
12- دکتری تحقیقات صنایع (فقط پایان نامه)
13- دکتری ژئوانفورماتیک (فقط پایان نامه)
14- دکتری هیدروگرافی (فقط پایان نامه)
15- دکتری تحقیقات ماهواره ای (فقط پایان نامه)
16- دکتری مدیریت و توسعه زمین (فقط پایان نامه)
17- دکتری مستغلات (فقط پایان نامه)
18- دکتری Remote Sensing (فقط پایان نامه)
19- دکتری مهندسی ژئوماتیک (فقط پایان نامه)

دانشکده مهندسی مکانیک

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک – فناوری پیشرفته ی تولید (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک – فناوری پیشرفته ی تولید (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مهندسی صنایع (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد طراحی صنعتی (فقط پایان نامه)
5- کارشناسی ارشد مهندسی مواد (فقط کلاس درس)
6- کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک – تکنولوژی دریایی (فقط پایان نامه)
7- دکتری مهندسی مکانیک (فقط پایان نامه)

مدرسه بین المللی تجارت

الف) کمپ کوالالامپور

1- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – کار آفرینی فنی(فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – مدیریت استراتژیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – مدیریت سرمایه و اعتبار (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – کار آفرینی فنی (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – مدیریت استراتژیک (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی (MBA) – مدیریت سرمایه و اعتبار (فقط کلاس درس)

دانشکده علوم کامپیوتر و سیستم های اطلاعاتی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات – مدیریت (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر – امنیت اطلاعات (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر – مهندسی نرم افزار Real Time (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات – مدیریت (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات – تولید (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد علوم کامپیوتر(فقط کلاس درس)
4- دکتری علوم کامپیوتر (فقط پایان نامه)

دانشکده علوم پایه

الف) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد فیزیک (کلاس درس + پایان نامه)
2- کارشناسی ارشد ریاضیات مهندسی (فقط کلاس درس)
3- کارشناسی ارشد شیمی (فقط کلاس درس)
4- کارشناسی ارشد ریاضی (کلاس درس + پایان نامه)
5- دکتری ریاضی (فقط پایان نامه)
6- دکتری شیمی (فقط پایان نامه)
7- دکتری فیزیک (فقط پایان نامه) 

دانشکده مدیریت و توسعه منابع انسانی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد توسعه منابع انسانی (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مدیریت – تکنولوژی (فقط کلاس درس)

 ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد توسعه منابع انسانی (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مدیریت – تکنولوژی (فقط کلاس درس)
3- دکتری مدیریت (فقط پایان نامه)

دانشکده علوم تربیتی

الف) کمپ کوالالامپور:

1- کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی (فقط کلاس درس)
2- کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی (فقط کلاس درس)

ب) کمپ جوهور:

1- کارشناسی ارشد مدیریت آموزشی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
2- کارشناسی ارشد مشاوره و راهنمایی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
3-  کارشناسی ارشد برنامه ریزی درسی و دبیری (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
4- کارشناسی ارشد آموزش و توسعه (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
5- کارشناسی ارشد روان شناسی آموزشی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
6- کارشناسی ارشد تکنولوژی آموزشی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
7- کارشناسی ارشد سنجش آموزش (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
8- کارشناسی ارشد آموزش فنی و حرفه ای (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
9- کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
10- کارشناسی ارشد آموزش ریاضی (فقط کلاس درس) یا (کلاس درس + پایان نامه)
11- کارشناسی ارشد آموزش فیزیک (کلاس درس + پایان نامه)
12- کارشناسی ارشد آموزش شیمی (کلاس درس + پایان نامه)
13- دکتری مدیریت آموزشی (فقط پایان نامه) یا (کلاس درس + پایان نامه)
14- دکتری مشاوره و راهنمایی (فقط پایان نامه) یا (کلاس درس + پایان نامه)
15- دکتری برنامه ریزی درسی و دبیری (فقط پایان نامه) یا (کلاس درس + پایان نامه)
16- دکتری توسعه آموزشی (فقط پایان نامه) یا (کلاس درس + پایان نامه)
17- دکتری روان شناسی آموزشی (فقط پایان نامه) یا (کلاس درس + پایان نامه)
18- دکتری سنجش آموزش (کلاس درس + پایان نامه)
19- دکتری تکنولوژی آموزشی (فقط پایان نامه)
20- دکتری آموزش فنی و حرفه ای (فقط پایان نامه)
21- دکتری آموزش زبان انگلیسی (فقط پایان نامه)
22- دکتری آموزش ریاضی (فقط پایان نامه)
23- دکتری آموزش فیزیک (فقط پایان نامه)
24- دکتری آموزش شیمی (فقط پایان نامه)

 
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.