موسسه آواسپهر فن‌آوران فارس، دارای نمایندگی مستقیم از کالج ها و دانشگاه های کشورهاي انگلستان و مالزي بوده و در این راستا با بهترین سرویس ها در خدمت متقاضیان در زمینه اعزام به دوره هاي آموزشی ، اخذ پذیرش تحصیلی و ویزای تحصیلی از مراکز آموزشی شامل کالج ها و دانشگاه ها و هماهنگی های لازم جهت انتقال و اسکان دانشجویان ایرانی مي باشد.
    معرفی دوره های زبان KBU

معرفی دوره های زبان کالج KBU

معرفی دانشگاه

 

دانشگاه KBU که در قسمت غربی کوالالامپور در منطقه ای به نام دامن سرا واقع شده است، هر ساله پذیرای دانشجویان بسیاری از ایران و سایر کشورهاست که به دنبال فرصت تحصیل در دوره های زبان انگلیسی، کاردانی و کارشناسی در شاخه های هنر مانند گرافیک، معماری و طراحی داخلی و گروه علوم مهندسی مانند الکترونیک، شبکه و غیره می باشند. این دانشگاه در منطقه ای مسکونی و خوش آب و هوا واقع شده که کلیه ی مایحتاج زندگی روزمره ی دانشجویان و خانواده ها در غالب امکاناتی از قبیل مراکز خرید و تفریحگاه ها، مجتمع های مسکونی با امکانات مدرن، مراکز ورزشی، کافه، رستوران، سوپر مارکت های شبانه روزی، پمپ بنزین و غیره را در خود جای داده است.

دانشگاه KBU با نمایندگی و تحت نظارت دانشگاه هایی مانند Nottingham Trent و Sheffield Hallam از انگلستان و با همکاری دانشگاه مانهایم آلمان در بخش علوم مهندسی مشغول به فعالیت است. کیفیت دوره های آموزشی دانشگاه KBU از سوی این دانشگاه ها مورد ارزیابی قرار گرفته و به تایید آنها رسیده است به گونه ای که فرضاً دانشجویی که دوره کارشناسی گرافیک را در دانشگاه KBU می گذراند، مدرک پایان دوره را از دانشگاه ناتینگهام ترنت انگلستان دریافت خواهد کرد.

دوره های زبان انگلیسی

این دوره ها که پیش نیاز قطعی برای ورود به هر دوره دانشگاهی هستند، به صورت 4 ترم سه ماهه در ماه های    ژانویه،اوریل،جولای ،اکتبر ،در چهار دوره ابتدایی-مقدماتی-میانه و پیشرفته برگزار می شوند. چه قصد شما گذراندن پیش دانشگاهی باشد یا اینکه داوطلب تحصیل در دوره دکترا باشید، گذراندن یک دوره ی زبان خوب، فشرده و با کیفیت بالا حیاتی ترین مساله است. دوره های زبان در KBU از دوره های برتر آموزش زبان انگلیسی در مالزی به شمار می رود که به طور خاص برای اشخاصی که قصد تحصیل و استفاده آکادمیک از زبان انگلیسی دارند بسیار مناسب است زیرا علاوه بر مهارت های عمومی زبان، مهارت های خاص دانشگاهی نیز در فهرست دروس آن گنجانده شده است. پیوستن به این دوره ها تقریباً در تمام طول سال امکان پذیر است و پیش از ثبت نام در کلاس ها از دانشجویان آزمون تعیین سطح به عمل خواهد آمد و در کلاس و سطح مناسب ثبت نام خواهند شد. کلاس های زبان در KBU به صورت تمام وقت (5 روز در هفته) برگزار می شود.

طول دوره: 3 تا 12 ماه       شهریه وهزینه ثبت نام: 12980 رینگیت (برای کل 12 ماه)

 

 مدارك لازم براي اخذ پذيرش تحصيلي دوره هاي زبان، پیش دانشگاهی، کاردانی و كارشناسي

1) کپی کامل از تمام صفحات گذرنامه متقاضی

2) 7 قطعه عكس 4*6

3) يك سري ترجمه رسمي كامل با مهر وزارت امور خارجه از مدرك ديپلم و ريزنمرات دبيرستان

4) يك سري ترجمه رسمي كامل با مهر وزارت امور خارجه از مدرك و ريزنمرات پيش دانشگاهي / کاردانی ( در صورت گذراندن دوره پيش دانشگاهي / کاردانی )
  صفحه اصلی   |   تحصیل در مالزی   |   تحصیل در انگلستان   |   اخبار   |   مقالات   |   آلبوم تصاویر  |   درباره ما   |   تماس با ما  |   فرم مشاوره
     Copyright © 2004 - 2017. Study4Iranian.com All Rights Reserved.